Paul Aron jäi Austraalia kvalifikatsioonisõidus kuuendaks | Vormelisport

2318247h7368t24

Paul Aron on Eesti noor ja andekas vormelisõitja, kelle tulemused Austraalia kvalifikatsioonisõidus jätsid kõik hämmingus. Kuigi ta oli vaid 15-aastane, suutis Aron sõita end kuuendaks, näidates nii oma võimeid ja potentsiaali tulevaste võidusõitude jaoks. Eesti on uhke sellise talendi üle ning jälgib põnevusega, kuhu tema karjäär edasi viib. Paul Aron on kindlasti nimi, mis tuleb tulevikus vormelisporti jälgida.

Eesti vormelisõitja Paul Aron (Hitech) sai vormel-2 sarja Austraalia etapi ajasõidus kuuenda koha.

Vabatreeningutel pigem tabelilõppu jäänud eestlane tegi Albert Parki ringrajal 13 ringi ning sai oma parimaks ajaks 1.29,385, millega tõusis kvalifikatsiooni juhtima.

Siis said aga hoo sisse tema konkurendid, kes tõukasid Aroni lõpuks kuuendale kohale. Kõige kiirema ajaga sai hakkama norralane Dennis Hauger (MP Motorsport; 1.28,694), kes suutis ainsana minuti ja 29 sekundi piiri alistada.

Esikolmikusse mahtusid veel Andrea Kimi Antonelli (Prema Racing; +0,344 sekundit) ning Richard Verschoor (Trident; +0,479). Kümnenda koha teenis tšehh Roman Stanek (Trident; +0,900), kes stardib laupäeva varahommikul sprindisõidus esikohalt.

Põhisõit toimub Eesti aja järgi ööl vastu pühapäeva.

Paul Aron jäi Austraalia kvalifikatsioonisõidus kuuendaks, näidates oma võimeid vormelisporti. Kuigi tulemus oli veidi alla ootuste, on see siiski suurepärane saavutus noorele ja andekale sõitjale nagu Paul. Ta näitas, et suudab konkureerida tugevate vastastega ja püsida võidusõidu tipus. See annab lootust ja motivatsiooni edasiseks karjääriks ning näitab tema potentsiaali tulevikus saavutada veel suuremaid tulemusi. Paul Aronist võib saada järgmine suur talent vormelimaailmas ning Eesti võib uhkust tunda oma andeka noore sõitja üle.

Loe rohkem:  Aron jäi Saudi Araabia GP põhisõidus punktideta | Vormelisport

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga