Pariisi olümpia korraldajad paiskavad müüki piletid kergejõustikule | Kergejõustik

2284512h32dat24

Tervitused kõigile spordisõpradele Eestis! Pariisi olümpiamängude korraldajad on avaldanud põnevaid uudiseid, müües piletid kergejõustiku üritustele. Kergejõustik on alati olnud üks olulisemaid ja populaarsemaid alasid olümpiamängudel ning see on võimalus näha maailma parimaid sportlasi võistlemas otse oma silmaga. Pole kahtlustki, et see on sündmus, mida ei tasuks maha magada. Ärge laske endast mööda see võimalus olla osa spordi ajaloost ja toetada oma lemmikuid Pariisi olümpiamängudel!

Pariisi olümpiamängude korraldajate teatel tulevad järgmisel esmaspäeval ehk 4. märtsil müüki piletid kergejõustikuvõistlustele.

“Sellele “kergejõustiku erimüügile” tulevad mitmed kümned tuhanded piletid. See on üks osa üllatusürituste seeriast, mille Pariisi mängude orgkomitee järgmiste nädalate jooksul korraldab,” seisis korraldajate teates.

Odavamate hommikuste võistluste hinnad algavad 24 eurost ja õhtusele programmile saab osta pileteid väärtusega alates 85 eurot. Kergejõustik on olümpiamängude kavas 2.-10. augustil.

Olümpiamängudele müüdavast umbes kümnest miljonist piletist on korraldajate teatel praeguseks leidnud oma omaniku juba enam kui kaheksa miljonit.

Pariisi olümpiamängud algavad 26. juulil.

Kokkuvõttes võib öelda, et Pariisi olümpiamängude korraldajad teevad suuri pingutusi, et müüa rohkem pileteid kergejõustiku üritustele. Kergejõustik on alati olnud üks olümpiamängude populaarsemaid ja põnevamaid alasid ning loodetavasti õnnestub neil tänu aktiivsele müügitööle tuua rohkem fänne ja häid emotsioone tänavustele mängudele. Olümpiamängud on suurepärane võimalus spordi armastajatele nautida maailma tipptasemel sporti ning kergjõustik on kindlasti üks nendest aladest, mis pakub pinget ja adrenaliini kõigile spordisõpradele.

Loe rohkem:  Hooaja tippmargi püstitanud Pihela nägi maailmarekordi sündi | Kergejõustik

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga