Otse kell 15: riigikogu arupärimistele vastavad Kallas, Võrklaev ja Riisalo | Eesti

2174866h2d8et24

Tere tulemast riigikogu istungile! Täna kell 15 vastavad riigikogu arupärimistele kolm olulist poliitikut – Kaja Kallas, Kalle Võrklaev ja Rain Roisalo. Nad seisavad silmitsi küsimustega, mis puudutavad olulisi teemasid nagu majandus, haridus ja sotsiaalne heaolu. Nende vastused annavad ülevaate valitsuse poliitikast ja suunast, mis mõjutab kõiki eestlasi. Olge valmis tunnistama ajaloolisi hetki ja otsuseid, mis kujundavad meie rahva tulevikku.

Riigikogu esmaspäevasel istungil vastavad parlamendiliikmete arupärimistele peaminister Kaja Kallas, rahandusminister Mart Võrklaev ja sotsiaalkaitseminister Signe Riisalo. Kell 15 algavat istungit näeb otsepildis ERR-i portaalis.

Kallas vastab riigikogu liikmete arupärimisele pankade liigkasumi ajutise maksustamise ja Eestis elukalliduse tõusu kohta.

Võrklaev vastab arupärimisele automaksu kehtestamise, kodualuse maa maksustamise, riigi infrastruktuuri alarahastamise ja mootorsõidukimaksu mõju kohta.

Riisalo vastab arupärimistele era- ja pereelus soolise võrdsuse ja võrdse kohtlemise edendamise ning nn abieluvõrdsuse tagamise ja laste loomulike õiguste kohta.

Kokkuvõttes, otseülekanne Riigikogu arupärimistele vastamisest kell 15 tõi välja olulised teemad, millele vastasid Riigikogu liikmed Kallas, Võrklaev ja Riisalo. Arupärimiste kaudu on võimalik selgitada olulisi küsimusi ja saada vastuseid poliitiliste otsuste kohta. See on oluline osa demokraatlikust protsessist ning võimaldab kodanikel olla kursis valitsuse tegevusega. Üritus näitab, kuidas Eesti parlament suhtleb kodanikega ja vastutab nende küsimustele.

Loe rohkem:  Riigikogu kultuurikomisjon toetab ERR-i uue telemaja kiiremat väljaehitamist | Eesti

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga