Otse kell 15: Metsola pressikonverents koos Kallasega ja kõne riigikogus | Eesti

1475560h730ft24

Tere tulemast kõigile! Täna on suur päev Eestis, sest täpselt kell 15 toimub Metsola pressikonverents koos Kallasega ning samal ajal peetakse oluline kõne ka riigikogus. See sündmus ei ole mitte ainult ajalooline, vaid ka äärmiselt oluline meie riigile ja rahvale. Antud pressikonverents ja kõne riigikogus annavad meile võimaluse olla kursis oluliste teemade ja otsuste vastuvõtmisega, mis mõjutavad meid kõiki. Olge valmis kuulama ja osalema, sest see päev on täis olulisi sündmusi!

Eestisse saabub esmaspäeval visiidile Euroopa Parlamendi president Roberta Metsola, kes kohtub Eesti riigijuhtidega ja esineb kõnega riigikogus. Otseülekannet Metsola ja peaminister Kaja Kallase pressikonverentsist saab jälgida ERR-i portaalis algusega kell 14 ja kõnet riigikogus algusega kell 15.

Lisaks kohtub Metsola president Alar Karise ja riigikogu esimehe Lauri Hussari. Ühepäevase visiidi lõpetab kohtumine noortega Tallinna Ülikoolis.

Metsola ja Kallase pressikonverents inglise keeles

Metsola ja Kallase pressikonverents eesti keeles

Kokkuvõttes võib öelda, et täna toimunud pressikonverents Metsolas koos Kaja Kallasega ning tema kõne riigikogus olid olulised sündmused Eesti poliitikas. Kallase sõnavõtu ajal käsitleti mitmeid olulisi teemasid, mis mõjutavad riigi tulevikku. Pressikonverentsil esitatud küsimused ja vastused näitasid poliitiliste otsuste ja valikute olulisust. Üritusel osalejatel oli võimalus saada olulist teavet Eesti poliitika ja majanduse hetkeseisu ning tuleviku plaane kohta. Üritus andis riigikogu liikmetele ja kodanikele võimaluse olla kursis oluliste arengutega ning kaasa rääkida riigi tulevikuplaanide kujundamisel.

Loe rohkem:  Narvas oli meeleavaldus ametist vabastatud haiglajuhi toetuseks | Eesti

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga