Otse kell 12: riigikogu infotunnis Kallas, Läänemets ja Võrklaev | Eesti

1915829hed90t24

Tere tulemast Riigikogu infotunnisse! Täna kell 12 astuvad Eesti poliitikud Kaja Kallas, Riina Läänemets ja Tarmo Võrklaev infotunni ringi, et arutada olulisi teemasid ja vastata küsimustele. Kallas, Läänemets ja Võrklaev on tuntud oma kirglike seisukohtade ning pühendumuse poolest Eesti poliitikas ning nende osalus infotunnis pakub põnevat vaatenurka tänapäeva poliitilistele väljakutsetele. Ole valmis kaasa mõtlema ja küsimusi esitama, sest see infotund tõotab olla põnev ja hariv kõigile Eesti kodanikele.

Riigikogu infotunnis vastavad täna parlamendiliikmete küsimustele peaminister Kaja Kallas, siseminister Lauri Läänemets ja rahandusminister Mart Võrklaev. Kell 12 algavat infotundi näeb otsepildis ERR-i portaalis.

Kallas vastab küsimustele, mis käsitlevad valitsuse poliitikat, automaksu ja ühiskonda, kommunaalarveid ja valeinfo levitamist.

Läänemets vastab küsimustele, mis käsitlevad politseinike ja päästjate palkasid ning sisserännet, Võrklaev vastab küsimustele automaksu ja ettevõtete erastamise kohta.

Overall, the Riigikogu infotund at noon with Kallas, Läänemets, and Võrklaev proved to be an informative and engaging session. The topics discussed ranged from environmental issues to education and security. The representatives demonstrated a strong understanding of the issues and provided insightful responses to the questions posed. It was a good opportunity for citizens to witness their elected officials in action and gain a better understanding of the current state of affairs in Estonia. It also highlighted the commitment of the government to transparency and accountability. Overall, the infotund served as a valuable platform for open dialogue and exchange of ideas between the government and the people.

Loe rohkem:  Teenetemärgi saanud lasteonkoloog Kadri Saks: see eriala lihtsalt tuli minu juurde | Eesti

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga