Otse kell 11.30: Rootsi keskpanga presidendi ettekanne Eesti Pangas | Majandus

2248368h4c07t24

Tere tulemast! Täna kell 11.30 kuuleme Rootsi keskpanga presidendi kaasahaaravat ettekannet Eesti Pangas. See sündmus on põnev võimalus saada ülevaade Rootsi majandusolukorrast ning kuulda ekspertide arvamusi tuleviku väljavaadetest. Keskpankurite kohtumine on alati oluline samm majandusmaastikul ning see avab uksed põnevale arutelule ja teadmiste vahetamisele. Olge valmis avastama uusi vaatenurki ja saama kasulikku informatsiooni, mis võib teie äritegevust oluliselt mõjutada. Tulge ja olge osa sellest unikaalsest kogemusest!

Eesti Pangas peab täna avaliku ettekande teemal “The Swedish economy and monetary policy” (Rootsi majandus ja rahapoliitika – e.k.) Rootsi keskpanga president Erik Thedéen. Kell 11.30 algavat avalikku seminari saab otsepildis jälgida ERR-i portaalis. Ülekanne on inglise keeles.

Oma ettekandes keskendub Thedéen Rootsi majanduse hetkeolukorrale ning keskpanga rahapoliitilistele valikutele kiire inflatsiooni, nõrga vahetuskursi ja erasektori kõrge võlakoormuse tingimustes. Loengu juhatab sisse Eesti Panga president Madis Müller, kellega toimub pärast ettekannet ka kokkuvõttev arutelu.

Erik Thedéen on Rootsi keskpanga president alates 2023. aasta 1. jaanuarist. Aastatel 2015–2022 juhtis ta Rootsi finantsinspektsiooni ning enne seda oli rahandusministeeriumi kantsler. Thedéen on olnud ka Rootsi riikliku võlaameti peadirektori asetäitja, Stockholmi börsi tegevjuht ja pensionifondi KPA Pension tegevdirektor.

Kell 11.30 algab Rootsi keskpanga presidendi ettekanne Eesti Pangas, mis on oluline sündmus nii Eesti kui ka Rootsi majanduse jaoks. See kohtumine on võimalus jagada teadmisi ja kogemusi ning tugevdada kahe riigi vahelisi majandussuhteid. Rootsi keskpanga presidendi kõne pakub kindlasti olulist teavet majanduse hetkeseisu ning tulevaste väljavaadete kohta, mis on oluline nii kohalikele ettevõtjatele kui ka poliitikutele. See sündmus on suurepärane võimalus süvendada koostööd ja luua uusi võimalusi mõlema riigi majanduse jaoks.

Loe rohkem:  Eleringil valmis teine sünkroonkompensaator kolmest | Majandus

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga