Oslo MK-etapi naiste tavadistants lükkub ilma tõttu edasi | Laskesuusatamine

2288028h6f71t24

Tervitused kõigile spordisõpradele! Oslo MK-etapi naiste tavadistantsi oodatud sündmus on kahjuks sunnitud edasi lükkuma ilmaolude tõttu. Laskesuusatamise fännid on ärevil ja ootavad põnevusega uut võimalust näha oma lemmiksportlasi võistlemas. Kuigi pettumus võib olla suur, ei tasu meelt heita, sest olukord võib muutuda ja võistlus võib toimuda paremates tingimustes. Püsige kursis uusima informatsiooniga ja ärge jätke silma pealt võimalust näha osavate sportlaste võistlust!

Laskesuusatamise MK-karussell jätkub pärast väikest puhkepausi Norra pealinnas Oslos. Esimesena on kavas naiste 15 km tavadistants, mis pidanuks toimuma neljapäeval, kuid ilma tõttu lükkus võistlus reede peale.

Täpsem reedene võistluskava selgub lähiajal.

Enne võistlust:

Stardiprotokollis on 88 naist, nende seas neli eestlannat: Tuuli Tomingas (stardinumber 16), Regina Ermits (36), Susan Külm (69) ja Johanna Talihärm (77).

Tänavusel MM-il tuli tavadistantsi maailmameistriks itaallanna Lisa Vittozzi. MK-sarjas on tavadistantsi sel hooajal võidetud kaks korda – hooaja avaetapil Östersundis võidutses samuti Vittozzi, jaanuaris Anterselvas peetud lühikese tavadistantsi võitis šveitslanna Lena Häcki-Gross.

Oslos selguvad hooaja esimese väikese kristallgloobuse võitjad. MM-i tulemus MK-sarjas arvesse ei lähe, seega on naiste tavadistantsi arvestuses kahe võistluse järel esikohal Häcki-Gross, kes edestab Vittozzit vaid kahe punktiga, kolmandana jääb sakslanna Vanessa Voigt maha viie ja neljandana Franziska Preuss kuue punktiga.  

Kuigi Oslo MK-etapil naiste tavadistantsi edasilükkamine ilma tõttu võib olla pettumus, on oluline mõista, et ohutus ja sportlaste heaolu on alati esmatähtis. Ilma kapriisid võivad mõjutada spordialade ajakavaid, kuid see on osa võistlusspordi olemusest. Oluline on jääda positiivseks ja keskenduda järgmistele võimalustele võistelda ja näidata oma parimat võimet. Loodame, et ilmaolud paranevad ja võistlus saab peatselt toimuma.

Loe rohkem:  VAATA OTSE | Mehed peavad MK-hooaja eelviimase jälitussõidu | Laskesuusatamine

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga