Ootamatu värav tõi Eesti naiste jalgpallikoondisele aasta esimese võidu | Jalgpalli Eesti koondis

2268558hb612t24

Eesti naiste jalgpallikoondis sai aasta esimese võidu ootamatult, tänu ühele imelisele väravale. See võit tõestas, et Eesti koondis on võimeline üllatama ning võitlema ka kõige raskemates olukordades. Naised näitasid oma kirge ja võitlusvaimu terve mängu vältel ning see tasus end lõpuks magusa võiduga. See võit on kindlasti suureks motivatsiooniks ja tõestuseks sellest, et Eesti naised on jalgpalliplatsil tõelised võitlejad.

Eesti naiste jalgpallikoondis alistas Türgis toimuval kontrollturniiri viimases mängus Hong Kongi koondise 1:0.

Mängu ainus värav sündis 72. minutil, kui 17-aastane Annegret Kala andis paremalt äärelt karistuslöögist tsenderduse kasti, kuid pall põrkus korra maha ja sealt väravasse ilma, et ükski mängija, sealhulgas väravavaht oleks seda puudutanud.

Tegemist oli Eesti koondise ainsa võiduga Türgi naiste karikaturniiri nime kandval jõuproovil: esimeses mängus kaotati Indiale 3:4 ja teises Kosovole 0:3. Hong Kongi koondis kaotas Kosovole 0:1 ja Indiale 0:2.

Kuigi Eesti naiste jalgpallikoondise algus aastale ei olnud kõige tugevam, suutsid nad ootamatult võita oma esimese mängu. See värav tõi meeskonnale mitte ainult võidu, vaid ka optimismi ja enesekindlust tulevikuks. See näitab, et Eesti naised on võimelised suuri asju saavutama ja kogu riik peaks neid toetama ja innustama. Loodame, et see võit annab neile julgust ja motivatsiooni jätkata enda arendamist ja esindada Eestit veelgi paremini rahvusvahelisel tasemel. Ainus tee on üles!

Loe rohkem:  "Spordipühapäev" meenutas Eesti jalgpallikoondise eelmist EM-sõelmängu | Jalgpalli Eesti koondis

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga