Ojakäär sai Prantsusmaal teisena asetatud mängija üle väärt võidu | Tennis

2145382h96cbt24

Eesti tennisist Jurgen Ojakäär tegi Prantsusmaal suurepärase esituse, võites teises ringis asetatud vastase üle tähtsa võidu. Sellest saavutusest kõnelev edulugu on toonud rõõmu Eesti tennisefännidele ning tekitanud elevust ka rahvusvahelises tennisemaailmas. Ojakäär näitas oma võitlemisvaimu ja oskusi ning tõestas, et ta on suuteline võistkonna parimate vastu võitlema. See võit on tõestuseks sellele, et Eesti tennisetalendid on võimelised suuri saavutusi tegema ka rahvusvahelisel tasandil.

Eesti meeste kolmas reket Oliver Ojakäär (ATP 939.) alustas Prantsusmaal Poitiers’s toimuva M15 kategooria ITF-i tenniseturniiril põhiturniiri suurepärase võiduga, kui alistas 4:6, 7:6 (2), 6:4 teise asetusega Marat Šaripovi.

Maailma edetabelis 381. kohal olev 21-aastane venelane servis kaks tundi ja 29 minutit kestnud mängu jooksul lausa 19 ässa, Ojakäär vastas kümne ässaga ning tõrjus 11 turniiril teist asetust omanud Šaripovi 13-st murdepallist. Eestlane võitis oma esimeselt servilt 74 protsenti mängitud punktidest.

Teises ringis kohtub Ojakäär turniiri samuti kvalifikatsioonist alustanud 17-aastase prantslase Leo Lagarrigue’i vastu. Esimesena on turniiril paigutatud britt Aidan Mchugh, kes on karjääri jooksul võitnud seitse ITF-i turniiri.

Turniiril mängib ka Eesti teine reket Daniil Glinka, kellel on Poitiers’s viies asetus.

Ojakäär sai Prantsusmaal teisena asetatud mängija üle tähtsa võidu, mis näitab tema tugevat mängupotentsiaali ja võimekust võistelda ka kõrgetasemelistel turniiridel. See saavutus tõstab Eesti tennisistide mainet ja annab lootust tulevikule. Ojakäär on tõestanud end kui andekas ja ambitsioonikas sportlane ning tema püüdlused jätkata edu saavutamist on tähelepanuväärsed. Eesti tennisefännid on kindlasti uhked tema saavutuse üle ning ootavad põnevusega tema edasisi esinemisi rahvusvahelistel võistlustel.

Loe rohkem:  Murray hooaeg algas kaotusega Dimitrovile | Tennis

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga