Noodla: mehed tegid kaitses kõva töö, täielik respekt! | Käsipalli Eesti koondis

2312277ha399t24

Tere tulemast Eesti käsipallikoondise suurima võidu juurde! Noodla turniiri võidu nimel võitlesid meie mehed südikalt ja pühendunult ning nende kõva töö on väärt igati tunnustust ja austust. Eesti käsipallikoondis on taas tõestanud, et nad on võimelised saavutama suuri asju ja nende võidutunne on nakkav kogu riigile. Tule ja liitu meiega selle tähtsa hetke tähistamisel ning tunnustada meie kangelasi!

Eesti meeste käsipallikoondis alistas maailmameistrivõistluste valikmängus Ukraina koondisega 41:33 (18:18) ja pääses kahe mängu summas 11 enamtabamusega järgmisesse ringi.

“Täitsa okei tunne on! Ühel hetkel nad murdusid, lõpp tuli suht kindlalt juba. Võitluse pealt… nagu arvata oli, kaitse tihendamise ja väikeste asjadega tuleb,” kommenteeris Eesti koondise peatreener Martin Noodla ERR-ile.

“Esimene poolaeg neil seitse-kuus veel toimis, nad õnnestusid ja said sellega järele. Teisel poolajal saime mõned lihtsad üleväljaväravad ja see murdis selle selgroo.”

Poolajal oli seis viigis. Mis oli peatreeneri sõnum mängijatele? “Ega seal suurt sõnumit ei olegi. Ukraina oli ju vastu seina ja nemad pidid teatud mõttes riskima,” vastas Noodla.

“Meil oli vaja väga kindlalt oma mängujoonisest kinni hoida. Mingid kohad natuke hajusid ja muutusid natuke närviliseks. Aga suures plaanis töötasime kaitses nii nagu kokkulepe oli. Täielik respekt – mehed tegid kõva tööd kaitses!”

Järgmises faasis ootab Eestit tugev Island ehk meeskond, kes osaleb suurturniiridel regulaarselt, tuli mullusel MM-il 12. kohale ja tänavusel EM-il kümnendaks.

“Natuke tuleb tõenäoliselt taktikat muuta. Nii avatult ei saa kaitset üles ehitada. Seal on grammi võrra kogenumad mängijad, kes leiavad selle vaba mehe üles, kui keegi avaneb,” lausus Noodla.

“Aga suures plaanis on suhteliselt meeldiv minna olukorda, kus sul väga suurt pinget ei ole. Loodetavasti oskavad mehed nautida seda, et on võimalik mängida sellises ägedas olukorras tugeva vastasega.”

Loe rohkem:  TÄNA OTSE | Käsipallikoondis jahib MM-valikmängus Ukraina vastu edasipääsu | Käsipalli Eesti koondis

Noodla mehed tegid Eesti käsipalli koondise jaoks täiesti uskumatu töö ning pälvisid täieliku austuse ja tunnustuse. Nende pühendumus ja võitlusvaim olid silmapaistvad ning näitasid tõelist meeskonnatöö jõudu. Noodla meeskond on tõestanud end kui tugevaid ja visa­südamlikke mängijaid ning nende panus käsipalli arengusse Eestis on hindamatu. Noodla mehed on eeskujuks kogu riigile ning nende saavutused väärivad täielikku tunnustust.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga