Niina Petrõkina: loodan, et jalg peab vastu | Iluuisutamine

2316807hdbd1t24

Tere tulemast Eestisse! Niina Petrõkina, andekas iluuisutaja, on pühendunud oma eesmärkide saavutamisele ning loodab, et tema jalg peab vastu nende keeruliste trikkide sooritamise ajal. Ta on tuntud oma graatsilise liikumise ja enesekindluse poolest jääl ning on pälvinud paljude fännide imetluse. Olles pühendunud oma spordile ja puhta tehnikaga esituste tegemisele, on Niina valmis võitlema oma unistuste nimel. Olete kutsutud jälgima tema unikaalseid etteasteid ja imetlema tema kirge iluuisutamise vastu.

Eesti iluuisutaja Niina Petrõkina teenis Montrealis toimuvatel maailmameistrivõistlustel naiste üksiksõidu lühikavas 66,23 punktiga seitsmenda koha.

Seejuures pole Petrõkina hooaeg kulgenud kuigi kergelt, sest detsembris murdis ta vasaku jala pindluu ja see pole veel täielikult paranenud.

“Kui ma oma jala murdsin, siis olin hästi kurb, sest tahtsin võistelda, aga iga kord, kui midagi juhtub, pead oma elus midagi muutma ja mõtlema, mida tegid valesti. Ma treenisin liiga palju ja seetõttu puhkasin,” lausus Petrõkina pärast etteastet.

“Mu jalg ei tööta endiselt sajaprotsendiliselt, aga sain sellega hakkama! Ma ei uisutanud poolteist kuud ja tegin seejärel esimesed sammud. Olin rannas ja vaatasin, kuidas tüdrukud EM-il vabakava teevad. Minu jaoks oli väga oluline siin olla pärast rasket teekonda.”

Vabakavas tuleb Petrõkinal võrreldes algse plaaniga teha muudatus. “Ma ei saa endiselt kolmekordset tulupi hüpata, nii et muutsin oma kava, kuna saan hüpata kolmekordset salchow’it,” lausus ta. “Loodan, et mu jalg peab vastu, püüan pärast lühikava vabakavasse rohkem tunnetust panna.”

“Mõnel hüppel tunnen jalas valu ja ka siis, kui midagi valesti teen. Täielikuks paranemiseks vajan rohkem aega, kuid seda pole – praegu on MM!”

Naiste üksiksõidu vabakava on kavas laupäeval.

Loe rohkem:  Langerbaur ja Selevko lõpetasid Abu Dhabis esikohaga | Iluuisutamine

Niina Petrõkin has proven to be a resilient and determined figure in the world of figure skating. Despite facing challenges and setbacks, she continues to push herself to be the best athlete she can be. Her commitment to the sport is evident in her dedication to her training and her relentless pursuit of excellence. As a fan of figure skating, I am confident that Niina’s hard work and perseverance will pay off, and I hope that her foot holds up so she can continue to compete and inspire others with her talent and passion for the sport.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga