NHL: Rangers jõudis sel hooajal esimesena 40 võiduni | Jäähoki

2288079h1216t24

NHL: Rangers jõudis sel hooajal esimesena 40 võiduni! See on märkimisväärne saavutus, mis tõestab meeskonna pühendumust ja võimekust. Rangers on esinenud suurepäraselt ja on kindlalt liikumas edasi võidurikkal teel. nende võidud on pannud fännid rõõmu ja elevusse ning näidanud, et meeskond on tõsine konkurent sel hooajal. Jäähoki fännid üle kogu maailma jälgivad põnevusega, kuidas Rangers jätkab oma võidukäiku ja võitleb tipptasemel võidu eest.

Jäähokiliigas NHL sai esimese meeskonnana sel hooajal 40 võitu täis New York Rangers, viimati alistati kodujääl 4:1 Columbus Blue Jackets.

Seejuures oli Blue Jackets just pühapäeval Rangersi 4:2 alistanud, lõpetades sellega nende kümnemängulise võiduseeria. Nüüd on Rangers viimasest 12 mängust võitnud 11, kogu hooaja senisest 60 kohtumisest on saadud 40 võitu.

Rangersi ridades viskas kaks väravat Artemi Panarin, korra skoorisid ka Adam Fox ja Chris Kreider. Igor Šesterkin tõrjus 30 pealeviset. Panarin on sel hooajal visanud juba 34 väravat.

Columbuse ainsa värava viskas viimasel perioodil Cole Sillinger, Elvis Merzlikins sai kirja 26 tõrjet.

Tulemused:

New York – Columbus 4:1
Edmonton – St. Louis 3:2 la.

Sel hooajal on New York Rangersil õnnestunud jõuda esimesena 40 võiduni ning nende tulemused jäävad kindlasti meelde nii fännidele kui ka spordikriitikutele üle kogu maailma. Meeskonna pühendumus ja meisterlik mäng on olnud muljetavaldav ning see annab lootust ja inspiratsiooni kõigile jäähokifännidele. Rangers on tõestanud end tugeva meeskonnana ning nende saavutused sel hooajal on väärt tunnustust ja kiitust. Oleme põnevil näha, mis järgmisena ees ootab ja loodame, et nad jätkavad sama edukat rada ka tulevikus.

Loe rohkem:  NHL: Wildi väravavaht jõudis märgilise tähiseni | Jäähoki

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga