NHL: Oilers lõpetas kaotusteseeria | Jäähoki

2282229h04aat24

Tere tulemast Eestisse, kus NFL-i fännid on rõõmsad nähes, et Edmonton Oilers on lõpuks katkestanud oma kaotusteseeria! Pärast mitmeid järjestikuseid kaotusi on Oilers naasnud võiduteele ning jäähoki fännid üle maailma rõõmustavad selle saavutuse üle. See tõestab meeskonna võitmatust vaimu ja valmidust võita ka kõige raskematel hetkedel. Oilersi triumf on tunnistuseks nende jõupingutustest ja pühendumusest võidu poole püüdlemisel. Selles muinasjutulises õnnestumises on kogu spordi maailma jaoks palju õppida ning Edmonton Oilers on kindlasti teerajajaks selles inspiratsiooni täis teekonnal.

Jäähokiliigas NHL viimased kolm mängu kaotanud Edmonton Oilers naasis võidulainele, alistades kodujääl 4:2 Los Angeles Kingsi.

Evan Bouchard, Leon Draisaitl ja Ryan Nugent-Hopkins said igaüks kirja värava ja väravsöödu, lisaks skooris Oilersi eest Zach Hyman. Stuart Skinner tõrjus 38 pealeviset.

Kingsi ridades viskasid värava Trevor Moore ja Alex Laferriere, David Rittich sai kirja 27 tõrjet.

Oileris on 70 punktiga läänekonverentsis kuues, Kings jääb neist maha kahe punktiga ja on seitsmes.

Tulemused:

Washington – Ottawa 6:3
Dallas – NY Islanders 2:3
Edmonton – Los Angeles 4:2
Seattle – Boston 4:3 kv.

Kokkuvõttes võib öelda, et Edmonton Oilers suutis lõpuks katkestada oma kaotusteseeria ja võita Vancouver Canucksi vastu. Mängijad näitasid head meeskonnatööd ja suurepärast visketäpsust, mis aitas neil saavutada väärtusliku võidu. See mäng on kindlasti andnud meeskonnale uut motivatsiooni ja enesekindlust edaspidiseks hooajaks. Oilersi fännid üle kogu maailma võivad olla uhked oma meeskonna üle ning loodame näha neilt veel palju võite tulevikus.

Loe rohkem:  Jäähokiliit peatas Venemaal võistlustel käinud mängijate litsentsid | Jäähoki

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga