Neljapäev on paljudes kohtades pilvine, aga sajuta | ilm

613400hf705t24

Tere tulemast Eestisse, kus neljapäev on paljudes kohtades pilvine, aga sajuta ilm! Selles kaunis maal, kus loodus ja ajalugu sulanduvad harmooniliselt kokku, saad nautida rikkalikku kultuuripärandit ja kaunist loodust. Olgu su puhkus täidetud avastamisrõõmu ja imelistesse paikadesse sukeldumisega. Ära lase pilvisel päeval end heidutada, sest Eesti pakub rohkelt võimalusi põnevat ja meeldejäävat aega veeta. Ootame sind avasüli!

Neljapäeva esimene pool on pilvine, kuid sajuta, päeva jooksul läheb lääne pool selgemaks.

Neljapäeva öösel kattub taevas Virumaalt alates pilvedega, ent ilm on sajuta. Puhub põhjakaare tuul 2 kuni 8 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on -1 kuni -7 kraadi.

Hommik on saartel ja läänerannikul selgem, mandril pilvine, aga ka sajuta. Tuul on nõrk ja põhjakaarest. Õhutemperatuur on -1 kuni -5 kraadi.

Ennelõuna on pilvisem, pärastlõuna on Lääne-Eestis selgem, ida pool vahelduva pilvisusega ja kõikjal sajuta. Rannikualadel on kohati udu. Puhub põhjakaare, pärastlõunal ka läänekaare tuul 2 kuni 5, rannikul kuni 8 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on -1 kuni +3, Lääne-Eestis kuni +5 kraadi.

Reede ja laupäev ilmakaardile suurt muutust ei too. Pilvekiht kipub aga jonnakalt taevas püsima, suuremat sadu sellest ei tule. Üksikuis paigus võib siiski kerget lund pudeneda, kuid maad ilmselt valgeks ei tee. Öised miinimumid piirduvad siis -4 kuni -5 kraadiga, päevad on napis plussis.

Pühapäevast alates on enam selget taevast. Öösel tuleb -8 kuni -9 kraadiga arvestada, päeval aitab aga päike õhul soojeneda kuni +4 kraadini, uuel nädalal upitab üle +5 piiri.

Kokkuvõttes võib öelda, et neljapäeval valitses Eestis peamiselt pilves, kuid sajuta ilm. See tähendas, et päev oli küll hall ja sombune, kuid vähemalt ei sadanud vihma ega lund. Kuigi selline ilm võib mõnele tunduda veidi masendav, on oluline meeles pidada, et päikeseline päev võib olla kohe nurka taga. Seega tasub alati olla positiivne ja tänulik isegi siis, kui pilved varjutavad päikest.

Loe rohkem:  Pühapäev on päikeseline, kuid väheste plusskraadidega | ilm
See sissekanne postitati aastal ilm. Lisa järjehoidja püsilink.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga