NBA skoorikuningat ootab ees vigastuspaus | Korvpall

2248236hbcc8t24

Tere tulemast kõigile korvpalli fännidele Eestis! Kurb uudis on see, et NBA skoorikuningat ootab ees vigastuspaus. See uudis on kindlasti pettumus kõikidele, kes jälgivad tema mängu kirglikult. Kuid see on ka võimalus teistele mängijatele esile tõusta ja näidata oma oskusi. Korvpall on alati olnud põnev ja ettearvamatu mäng ning meil on kindlasti palju põnevaid hetki veel ees. Jääge meiega ja hoidke silm peal sellel põneval spordialal!

Korvpalliliigas NBA möödunud hooajal kõige väärtuslikuma mängija (MVP) auhinna teeninud Joel Embiid peab vigastuse tõttu mõneks ajaks platsilt eemale jääma.

29-aastane Embiid vigastas põlve eelmisel nädalal kohtumises Golden State Warriorsi vastu ja käis selle nädala teisipäeval operatsioonil. Kamerunlast ootab seetõttu ees vähemalt nelja nädala pikkune vigastuspaus.

See tähendab, et Embiidil pole sel hooajal võimalik MVP tiitlit võita, sest eelmisel suvel sõlmitud uue NBA kollektiivlepingu järgi kvalifitseeruvad mängijad hooajajärgsetele auhindadele ainult juhul, kui nad on mänginud põhihooajal vähemalt 65 mängu.

Embiid on Philadelphia 76ersi senisest 49 kohtumisest juba 15 vahele jätnud. 76ers mängib järgmise nelja nädala jooksul 11 kohtumist, mis tähendab, et Embiid saab kaasa teha maksimaalselt 56 kohtumises.

Mängumeest ennast see ei morjenda. “Ma olen selle auhinna [MVP] juba korra võitnud. Ma ei hakka ennast sundima ega suruma. Minu mäng räägib alati enda eest. Päeva lõpuks ei ole minu jaoks oluline, kas ma täidan mängitud mängude nõuet või mitte,” ütles Embiid.

Embiid hoiab praegu NBA skoorikuninga tiitlit, visates keskmiselt 35,3 punkti mängu kohta. 76ers on senimaani võitnud 30 ja kaotanud 19 kohtumist, kuid oma tähtmängijata on klubi saldoks 4 võitu ja 11 kaotust.

Kokkuvõttes, NBA skoorikuninga vigastus ootab ees korvpallihoos paus. See on kindlasti pettumus nii tema enda kui ka fännide jaoks, kuid see on osa spordi loomusest. Oluline on nüüd keskenduda taastumisele ja tagasi tulemisele tugevamana kui kunagi varem. Eesti korvpalli fännid ootavad kannatamatult oma lemmikmängija naasmist ja loodavad, et ta suudab pärast vigastuspausi jätkata oma muljetavaldavat mängu. Vigastus võib olla takistus, kuid see ei tohiks olla lõpp, vaid uus algus.

Loe rohkem:  Sabonis jõudis märgilise tähiseni, kuid Kings jäi Sunsile alla | Korvpall

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga