NBA: Boston sai ida finaali kolmandas kordusetenduses jälle Miamist jagu | Korvpall

2255592h20act24

Tere tulemast Eestisse! Viimase NBA uudisena võitis Boston Celtics ida konverentsi finaali kolmandas kordusetenduses Miamist. See oli põnev ja võitlusrikas mäng, mis tõi fännidele palju rõõmu. Boston näitas oma võimekust ja tugevat meeskonnatööd, mis aitas neil saavutada olulise võidu. Korvpall on alati olnud oluline osa spordikultuurist ja fännid üle maailma jälgivad põnevusega, kuidas nende lemmikmeeskonnad võistlevad NBA-s. Loodame, et ka teie naudite seda põnevat spordiala ja toetate oma lemmikmeeskonda!

Korvpalliliigas NBA alistas idakonverentsi liider Boston Celtics pühapäeval Miami Heati 110:106, võites sel põhihooajal kõik kolm omavahelist mängu.

Tasavägiselt alanud mängu järel tegi Boston (41-12) teise veerandaja alguses 8:0 vahespurdi ning suurendas oma edu enne vaheajale minekut ka 12 punktile. Ka teise poolaja alguses viskas Boston kaheksa järjestikust vastuseta jäänud punkti ning suurendas edu 15 silmale, aga lubas kodumeeskonna vähem kui kaks minutit enne mängu lõppu pärast Tyler Herro tabavat kaugviset kahe punkti kaugusele.

Boston ei suutnud oma rünnakul viset tabada, aga minut enne lõpusireeni eksis kaugviskel ka Haywood Highsmith ning Kristaps Porzingise ja Jayson Tatumi vabavisked kindlustasid idakonverentsi liidrile 110:106 võidu. Mulluses idakonverentsi finaalseerias Miamile mängudega kolm-neli kaotanud Boston on sel põhihooajal Heati alistanud kõigis kolmes omavahelises mängus.

Tatum jõudis üleplatsimehena lähedale kolmikduublile, kui viskas 26 punkti, võttis kümme lauapalli ning jagas üheksa resultatiivset söötu. Porzingise arvele jäi 25 punkti ja üheksa lauapalli ning Jaylen Brown panustas 20 punktiga. Herro viskas Miami (28-25) kasuks 24 punkti.

Teises Eesti aja järgi pühapäeva õhtul toimunud mängus alistas Oklahoma City Thunder (36-17) 127:113 Sacramento Kingsi (30-22). Shai Gilgeous-Alexander tõi võitjatele 38 punkti ja seitse resultatiivset söötu, Jalen Williams lisas 32 punkti, üheksa korvisöötu ja kaheksa lauapalli. Sacramento ridades jõudis kolmikduublini 21 punkti visanud, 14 resultatiivset söötu jaganud ja 11 lauapalli võtnud Domantas Sabonis.

Loe rohkem:  Põhja-Makedoonia loputas võõrsil Poolat | Korvpall

In conclusion, the NBA Eastern Conference Finals saw Boston secure a crucial victory over Miami in their third matchup. The intense game showcased Boston’s determination and skill in overcoming their opponents. With the series now standing at 2-1 in favor of Miami, it will be interesting to see how both teams continue to battle it out in the pursuit of a spot in the NBA Finals. Basketball fans in Estonia and around the world can look forward to more thrilling and competitive games as the Eastern Conference Finals continue.