Narva haigla juht Kõrgvee toimetati tervise halvenemise tõttu haiglasse | Eesti

1119275hb6a7t24

Narva haigla juhi Kõrgvee ootamatu haigestumine on tekitanud suurt muret kogu kogukonnas. Tema viimine haiglasse on tekitanud palju küsimusi ning spekulatsioone tema tervisliku seisundi kohta. Kõrgvee on olnud oluline figuur kohalikul tervishoiualal ning tema haiglaravi on tugevalt mõjutanud haigla juhtimist ning patsientide teenindamist. Loodame, et ta saab kiiresti paraneda ning naasta tagasi oma kohale, et jätkata olulise töö tegemist kogukonna heaks.

Narva haigla juht Ago Kõrgvee (69) pidi tervise järsu halvenemise tõttu minema Tartu Ülikooli Kliinikumi.

“Ta pidi kohtumisel isiklikult kohal olema, kuid tundis end äkki halvasti ja läks Tartusse arsti juurde,” ütles haigla pressiesindaja Darja Davõdovskaja RusDelfile.

Neljapäeval kell 18 toimub haigla nõukogu koosolek, kus plaani järgi tagandatakse ametist haigla juht Ago Kõrgvee. 

“Ta pidi kohtumisel isiklikult kohal olema, kuid tundis end äkki halvasti ja läks Tartusse arsti juurde,” lisas Davõdovskaja.

Narva haigla nõukogu esimees ja riigikogu liige Aleksei Jevgrafov (Keskerakond) on Kõrgvee tagandamise põhjuseks see, et ta on võimu kuritarvitanud ja tekitanud Narva Haiglale ulatuslikku rahalist kahju.

Ago Kõrgvee peab oma tagandamist poliitiliseks otsuseks ning on finantsdistsipliini rikkumisi eitanud. Kõrgvee sõnul on haigla rahaasjad korras.

Narva haigla töötajad korraldavad neljapäeval Narvas Raekoja platsil Kõrgvee toetuseks piketi.

Kõrgvee tervise halvenemine ja haiglasse toimetamine on oluline meeldetuletus, et isegi kõige tugevamad ja kogenud juhid ei ole puutumatud terviseprobleemide eest. See paneb meid mõtlema meie enda tervise ja heaolu tähtsusele ning kutsuksime üles kõiki hoolitsema enda ja oma kolleegide tervise eest. Loodame, et Kõrgvee taastub kiiresti ja teda ootab ees edukas paranemisprotsess. Haigla personal ning kogukond seisavad kindlasti tema kõrval sel raskel ajal.

Loe rohkem:  Otse laupäeval kell 11: selguvad sotsiaaldemokraatide plaanid EP valimisteks | Eesti

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga