Naiste Balti liiga tiheda nädala juhatas sisse Eesti võistkondade kohtumine | Võrkpall

2161597h0bd5t24

Tere tulemast Balti naiste võrkpalli liigasse! Eesti võistkonnad alustasid tihedat nädalat põneva kohtumisega, mis on käivitanud põneva võistlushooaja. Võrkpallifännidel on põhjust põnevust tunda, kuna Eesti võistkonnad astuvad vastamisi teiste Balti riikide tugevate vastastega. See on suurepärane võimalus näha kohalikke võrkpallitähti oma oskusi näitamas ja võistlemas rahvusvahelisel tasemel. Oodata on palju põnevaid mänge ja adrenaliinirohkeid hetki – lihtsalt tulge ja olge tunnistajaks sellele suurele spordiüritusele!

Käimasoleval nädalal toimub naiste Balti liigas kokku üheksa mängu, millest esimene lõppes Tartu Ülikool/Bigbanki võiduga.

Elva spordihallis ligi 100 pealtvaatja ees peetud mängus jagasid punkte Tartu Ülikool/Bigbank ja Audentese SG/Noortekoondis, kes enne kolmapäeva paiknesid turniiritabelis vastavalt kaheksandal ja seitsmendal kohal. 75 minutit toimunud kohtumises pinget ei tekkinud, kui tartlannad võtsid 3:0 (25:15, 25:20, 25:21) võidu, vahendab Volley.ee.

Teises geimis 11 punktiga säranud Salme Adeele Hollas panustas võitu 17 punkti, näidates ka kohtumise parimat kasutegurit +15.  Karlotta Kattai tõi kaotajatele 16 (+11) ja Nora Lember 9 punkti.

Kui servi vastuvõtul olid täpsemad kaotajad (positiivne vastuvõtt 51%-44%), siis rünnakuid lahendas paremini Tartu võistkond, kui punktiks õnnestus lüüa 44% tõstetest. Audentese SG/Noortekoondise rünnakuefektiivsus oli 39%. Blokipunkte märgiti võitjatele seitse ja serviässasid 12, pealinna võistkonna samad näitajad olid kolm ja neli.

21 punkti kogunud  Tartu Ülikool/Bigbank tõusis turniiritabelis kaheksandalt kohalt viiendaks, 18 punkti saavutanud Audentese SG/Noortekoondis langes ühe koha võrra kaheksandaks.

Laupäeval kell 16 kohtub Tartu naiskond võõrsil kuuendal real asuva RSU/MSG võistkonnaga ja tabelijuht TalTech kell 20 samuti võõral väljakul kaks kohta madalamal paikneva Riia Võrkpallikool/LU-ga.

Ka pühapäeval mängivad Eesti võistkonnad Lätis. TalTech läheb kell 12 vastamisi RSU/MSG naiskonnaga ja Tartu Ülikool/Bigbank kell 16 Riia Võrkpallikool/LU-ga.

Loe rohkem:  Laak ja Miilen nimetati mängu parimaks, Täht lõpetas vigastuspausi | Võrkpall

Kokkuvõttes võib öelda, et naiste Balti liiga tihe nädal andis Eesti võistkondadele suurepärase võimaluse näidata oma oskusi ja võimeid võrkpalli väljakul. Kuigi mõlemad võistkonnad pidid vastu võtma kaotuse Leedu võistkondadelt, näitasid Eesti mängijad suurepärast võitlusvaimu ja meeskonnatööd. Nädal lõppes positiivsete õppetundidega, mis aitavad võistkondadel edaspidi areneda ja tugevnedes järgmisteks kohtumisteks valmistuda. Eesti võrkpallinaiste tulemuslikkus Balti liigas jätkub ja järgmised mängud toovad kindlasti kaasa uusi väljakutseid ja võidurõõmu.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga