Naiste Balti liiga eelmise hooaja hõbemedalist eemaldati liigast | Võrkpall

557997h9ccbt24

Tere tulemast! Viimasel ajal on palju kõneainet tekitanud Naiste Balti liigas toimuvad sündmused. Eelmise hooaja hõbemedalist eemaldati ootamatult liigast. See otsus on tekitanud palju segadust ja pahameelt nii mängijate kui ka fännide seas. See on teema, mis vajab lähemat uurimist ja arutelu. Naiste Balti liiga võrkpalli tasemel on alati olnud kõrge ning sellised sündmused panevad kahtlemata kogu võrkpallikogukonna mõtlema. Oleme siin, et tuua teieni kõige värskemad uudised ja arengud selle meelelahutusliku spordiala maailmas.

Naiste võrkpalli Balti liigas osalevate võistkondade arv vähenes mõned voorud enne põhiturniiri lõppu kümnelt üheksale, kui Leedu naiskond Jonavos Aušrine enam kaasa ei mängi.

Möödunud hooajal Balti liigas finaali jõudnud ja hõbemedali saavutanud ning Leedu meistriks kroonitud Aušrine tänavune hooaeg kulges raskelt – 16 mängust võideti vaid viis ja möödunud nädalavahetuse järel hoiti paremustabelis üheksandat kohta, vahendab volley.ee.

Algaval nädalavahetusel oleksid leedulannad pidanud võistlema Eestis, kuid kaks loobumiskaotust tähendavad nende seniste tulemuste tühistamist ja liigast eemaldamist.

Tabelis on esikohal 15 mänguga 35 punkti kogunud TalTechi naiskond, neile järgneb neli punkti vähem teeninud Rae Spordikool/VIASTON ning 17 mänguga 28 punkti saanud Riia võrkpallikool.

Kokkuvõttes, Naiste Balti liigas eelmise hooaja hõbemedalisti, Eesti võrkpalliklubi Tallinn Selverit eemaldati liigast rahalistel põhjustel. See oli pettumus paljudele võrkpallisõpradele Eestis ning kogu Balti piirkonnas. Klubi oli näidanud suurepärast võistlust tahet ja oskusi ning nende eemaldamine oli kurb uudis kõigile. Loodame, et tulevikus suudetakse leida paremad lahendused, et võistlused saaksid jätkuda ja võistkonnad saaksid võimaluse võidelda oma tiitlite eest ausal ja õiglasel viisil.

Loe rohkem:  Teppan jätkab karjääri Ühendemiraatide liigas | Võrkpall

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga