Nadal loobus vigastuse tõttu ka Indian Wellsi turniirist | Tennis

2297052h0a36t24

Estonia’s tennis scene was rocked with disappointment as top player Naadal was forced to withdraw from the Indian Wells tournament due to injury. Fans and spectators were left stunned by the news, as Naadal was seen as a strong contender for the title. Despite this setback, Naadal remains determined to recover and return to the court stronger than ever. The Estonian tennis community is rallying behind Naadal, sending well wishes and support for his speedy recovery. The anticipation for his return to the court is palpable, as fans eagerly await his next appearance.

Möödunud nädalavahetusel show-mängu raames vigastuspausilt platsile naasnud 22-kordne suure slämmi võitja Rafael Nadal teatas Indian Wellsi ATP tenniseturniiri eel, et ei ole veel kõrgemaks konkurentsiks piisavalt terve.

Nadal kohtus pühapäeval Netflixi poolt korraldatud üritusel Las Vegases maailma teise reketi Carlos Alcaraziga ning paistis noore kaasmaalase vastu heas vormis olevat ja tõdes kaotusega lõppenud kohtumise ajal, et tundis end oodatust paremini.

Jaanuaris aastapikkuselt vigastuspausilt naasnud Nadal teatas siiski ööl vastu neljapäeva, et peab Indian Wellsi kõrgeima kategooria turniirist loobums. “Teatan suure kurbusega, et pean sellest imelisest turniirist loobuma. Kõik teavad, kui palju mulle see koht meeldib ja kui väga ma siin mängida tahan,” kirjutas hispaanlane ühismeedias.

“Just sel põhjusel tulin varakult siia kõrbe, et harjutada ja end valmis panna. Olen teinud kõvasti tööd ja tegin nädalavahetusel testi, kuid ei tunne end veel piisavalt valmis, et nii tähtsal turniiril mängida. See ei olnud lihtne otsus, aga ma ei saa endale ega oma fännidele valetada. Ma igatsen teid ja loodan, et turniir möödub edukalt,” lisas kolmel korral Indian Wellsi turniiril võidutsenud Nadal.

Loe rohkem:  Ojakäär kaotas Egiptuses üksikmängus, aga alistas paarismängus Tamme | Tennis

Nadal sai vigastada eelmise aasta alguses Austraalia lahtistel, kus ta langes teises ringis konkurentsist. Mullu kevadel teatas ta, et plaanib 2024. aastal oma karjääri lõpetada.

Selle aasta alguses naasis ta võidukalt platsile ning pääses Brisbane’i ATP 250 kategooria turniiril ka veerandfinaali, kuid pärast seda on legendaarne tennisist pidanud vaid kohtumise Alcaraziga.

See uudis on kindlasti pettumus mitte ainult tennisefännidele, vaid ka sportlastele endile. Nadali otsus loobuda vigastuse tõttu Indian Wellsi turniirist näitab, kui oluline on sportlaste tervis ning kuidas vigastused võivad mõjutada nende osalemist võistlustel. Loodame, et Nadal taastub kiiresti ja saab tagasi väljakule tugevamana kui kunagi varem. Samuti on see meeldetuletus kõigile spordis osalejatele, et tervis on alati esmatähtis ning vigastuste korral tuleb võtta aega taastumiseks.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga