Nabi EM lõppes kaotusega kaheksandikfinaalis | Maadlus

1707744791 733801hfa8bt24

Tere tulemast! Viimase aasta olümpiamängude meister Nabi EM lõppes kaheksandikfinaalis kaotusega, mis põhjustas palju segadust ja pettumust. See oli suurepärane võimalus näidata maadlusmaailmale Eesti võimu ja võimekust, kuid kahjuks ei läinud kõik plaanipäraselt. Siiski ei tohiks see üks lüüasaamine varjutada meie sportlaste pühendumist, võitlusvaimu ja talenti. Jääme ootama järgmisi võistlusi ja oleme kindlad, et meie maadlejad näitavad end taas parimast küljest. Aitäh, et olete meiega ja toetate Eesti sportlasi!

Rumeenias Bukarestis toimuvatel maadluse Euroopa meistrivõistlustel kaotas Kreeka-Rooma maadleja Heiki Nabi (130 kg) kaheksandikfinaalis.

Neljanda asetusega Nabi ja ungarlase Dariusz Attila Viteki matš lõppes skooriga 1:1. Avapoolajal sai aktiivsuse eest punkti Nabi, teisel poolajal Vitek. Et ungarlane sai punkti viimasena, pääses veerandfinaali tema.

Kui Vitek oleks jõudnud finaali, saanuks Nabi jätkata lohutusringis, aga ungarlane kaotas veerandfinaalis 0:9 Aserbaidžaani maadlejale Beka Kandelakile ja nii lõppes ka Nabi turniir.

Kreeka-Rooma maadleja Raido Liitmäe kaotas kehakaalu -87 kg avaringis Venemaa maadlejale Alan Ostajevile seljaga ning seisuga 0:12. Ostajev kaotas kaheksandikfinaalis grusiinile Achiko Bolkvadzele ning Liitmäe seega lohutusringi ei pääse.

Kuigi Nabi EM lõppes kaotusega kaheksandikfinaalis, võib Eesti maadlejat tulemuste üle siiski uhkust tunda. Eesti meistrivõistluste esindamine on alati suur au ning Nabi on tõestanud end tugeva ja tahtejõulise sportlasena. Ehkki kaotus võib olla pettumus, on oluline märkida tema pühendumist ja pühendumist maadlusele. Kindlasti on tulevikus oodata temalt veel suuri saavutusi ning tema tugevust ja oskusi austatakse kogu Eesti maadlusmaailmas.

Loe rohkem:  Laupäeval selgusid maadlemise Eesti meistrid | Maadlus