Morkovkina võiduväravast: juhuslikke asju ei juhtu | Jalgpalli Eesti koondis

2285148h299ct24

Morkovkin’s winning goal: no coincidences in football. The Estonian national team’s recent victory against their rivals has left fans in awe. The unexpected and thrilling goal from Morkovkin showcased the team’s resilience and determination. This win proves that success in football is not just about luck, but also about skill and teamwork. As the country celebrates this impressive victory, it is clear that the Estonian national team is a force to be reckoned with in the world of football.

Eesti naiste jalgpallikoondis lõpetas kontrollturniiri Türgis kahe kaotuse järel võiduga Hong Kongi üle.

Kui kõigepealt kaotati Indiale 3:4 ja seejärel Kosovole 0:3, siis teisipäeval alistati Hong Kong tänu Annegret Kala 72. minuti tabamusele 1:0.

“Oli eesmärk, et mängijad oleks väga värsked, kui hakkame seda mängu mängima, sest tegelikult kolmas mäng nädalas ja kahepäevased pausid olid,” lausus Eesti koondise peatreener Anastassia Morkovkina. “Põhieesmärk oli, et kõik 22 mängijat naasevad koju väga hea hea tervisega.”

Mängu ainus värav sündis, kui Kala andis paremalt äärelt karistuslöögist tsenderduse kasti, kuid pall põrkus korra maha ja sealt väravasse ilma, et ükski mängija, sealhulgas väravavaht oleks seda puudutanud.

“Suurepärane värav muidugi,” kiitis juhendaja. “Kui vahel tundub, et juhuslik, siis teame, et juhuslikke asju ei juhtu. Kui pall on väravas, siis eelnevalt on kõik väga hästi tehtud.”

Turniir tervikuna läks tema sõnul väga hästi. “Meie eesmärk oli laduda alla väga korralik põhi nii teadmiste kui ka füüsilise vormiga,” lausus Morkovkina.

“Et kõik 22 mängijat tuleks tagasi Eestisse esiteks tervena ja mingi pagasi teadmistega, millega läheme aprillis juba kvalifikatsioonimängudele. Saavutasime eesmärgi, lõpetasime positiivse emotsiooniga.”

Loe rohkem:  Eesti naiste jalgpallikoondis sai Kosovolt kindla kaotuse | Jalgpalli Eesti koondis

Järgmise nädala esmaspäeval, 5. märtsil loositakse 2025. aasta Euroopa meistrivõistluste valikturniiri grupid. Esimesed mängud peetakse 3.-9. aprillil.

Kokkuvõttes näitab Morkovkina võiduvärav, et jalgpallis, nagu ka elus üldiselt, ei ole midagi juhuslik. See nõuab pühendumust, tööd ja kannatust. Eesti koondis näitas oma võitlustahet ja meeskonnatööd ning teenis sellega ära võidu. Sellest võib võtta auga õppetunni – et edu saavutamiseks tuleb pühenduda ja uskuda endasse. Eesti jalgpallikoondis on kindlasti tõestanud, et nad suudavad võita ja näidata head mängu maailmatasemel.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga