Minu kultuurielamus | Kristi Saare ja Agust D | Muusika

2236641hbe11t24

Tere tulemast Eesti kultuurielamuste maailma! Täna on meil au tutvustada teile kahte andekat muusikut – Kristi Saaret ja Agust D. Nende muusika on täis kirge, sügavust ja emotsioone, mis rikastavad iga kuulaja kultuurielamust. Kristi Saare võrratu hääl ja Agust D ainulaadne muusikaline talent moodustavad koos tõeliselt maagilise koosluse. Nende looming on inspireeritud Eesti rahvuskultuurist ning kaasaegsetest muusikastiilidest, luues midagi täiesti erilist. Astuge sisse nende muusikalisse maailma ja avastage enda jaoks midagi unikaalset!

Kultuurisaate “OP” rubriigis “Minu kultuurielamus” jagas oma muljeid Korea hip-hop artisti Agust D muusikast investor Kristi Saare.

Agust D andis eelmisel kevadel välja sooloalbum, millele järgnes maailmatuur. “Kahjuks see maailmatuur hõlmas ainult Ameerikat ja Aasiat, nii et tuuri vaatamiseks tuli mul sõita Soome ja vaadata kinos kontsertülekannet, mis tuli Jaapanist,” rääkis Saare, kes tunnistas, et oli varem kinokontsertide skeptik, kuid saadud kogemused on teda ümber veennud. 

“Eeldus on, et inimesed on kinosaalis vaiksed, aga nendel seanssidel on saalis ikkagi fännid – nad elavad kaasa, nad laulavad kaasa, nad plaksutavad kaasa, nii et seda kogemust on seal kõvasti. Ja kinokontserdid on ju nii filmitud, et sa näeksidki päriselt seda artisti, koreograafiat, lava-show´d,” kiitis ta. 

Saare sõnul ei ole ta varasemalt suur hip-hop muusika austaja olnud. “Aga Agust D muusika on just sõnade sügavuse tõttu väga huvitav. Ta räägib väga palju depressioonist, läbipõlemisest, kuulsusega kaasnevatest raskustest kuni selleni välja, mis mured on meil kapitalismiga. Sõnadest arusaamine on väljakutse, sest ta laulab ju korea keeles ehk siis tuleb laulusõnad ise üles otsida ja tõlkida. See on üsna süvitsi minek, et seda muusikat nautida. Ja kuna sa oled selle aja võtnud, siis hiljem kuulates on meeles, millest ta laulab ja sa elad palju teadlikumalt muusikale kaasa,” tõdes Saare, kes kuulab muusikat pea kogu aeg ja teeb playlist‘e erinevate meeleolude jaoks. 

Loe rohkem:  Teenetemärgi pälvinud Raivo Tafenau: teen oma väikest asja, aga suure innuga | Muusika

“Agust D muusika on pigem selline, et kui sul on natukene kurb tuju, natuke on raske, siis sa paned selle muusika peale ja see on lohutava sõnumiga – lõpuks läheb ikka natuke paremaks,” selgitas ta.

Kultuurisaade “OP” on ETV eetris neljapäeviti kell 20.

Kokkuvõtteks võib öelda, et Kristi Saare ja Agust D muusikaesitlus andis meile ainulaadse kultuurielamuse. Nende muusika oli sügavalt emotsionaalne ja inspireeriv, viies meid kaasa mõtisklustele ja tundmustele. Nende professionaalsus ja kirg muusika vastu olid selgelt nähtav ning nende esinemine jättis meile unustamatu mulje. See oli tõeliselt erakordne kogemus ja me oleme õnnelikud, et saime osa võtta nende esitlusest. Loodame näha neid tulevikus veelgi rohkem!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga