Mihkels jäi katkise rehvi tõttu Pariis – Nice’i etapil liidritest kaugele | Jalgrattasport

2107607hc94ct24

Mihkels experienced a setback during the Pariis – Nice stage due to a broken tire, causing him to fall far behind the leaders. Despite this challenge, Mihkels is determined to push through and make up for lost time. His resilience and determination are a testament to his dedication to the sport of cycling. As he continues his journey, all eyes are on Mihkels to see if he can overcome this setback and emerge victorious in the race.

Prantsusmaal jätkunud Pariis – Nice’i velotuuri (UCI 2.UWT) kuuendal etapil (Sisteron – La Colle-sur-Loup; 198,2 km) võidutses Taani meister Mattias Skjelmose (Lidl-Trek; 4:36.51). Madis Mihkels (Intermarche – Wanty) lõpetas 128. kohal.

Skjelmose edestas mägisel etapil ameeriklasi Brandon McNultyt (UAE Team Emirates) ja Matteo Jorgensoni (Team Visma | Lease a Bike), kellega kolmekesti oldi eest ära. Järgmisest grupist oli kiireim Remco Evenepoel (Soudal – Quick Step; +0.52). Mihkels lõpetas grupis, mis kaotas võitjale 19 minuti ja 56 sekundiga, vahendab ejl.ee.

“Väga rahulik päev ei olnud, sest enne jooksikute ära minemist käis pikk võitlus,” kirjeldas Mihkels etappi. “Sain esimese pika tõusu probleemideta grupis üle, kuid täpselt teist tõusu alustades läks esimesel paarisajal meetril rehv katki. Samal tõusul pani Ineos tugeva tempo peale.”

“Jälitasin punti ca 20 km enne, kui uuesti järele sain. Ma ei tundnud ennast kõige paremini juba enne seda, kuid peale grupi taga ajamist ei olnud enam jalga, et kauem pundis püsida. Õnneks oli mahajääjaid juba enne mind piisavalt ja sain heas grupetto’s lõpuni tulla,” ütles eestlane.

Üldarvestuses kerkis liidriks McNulty, kellele Jorgenson kaotab 23 ja austraallane Luke Plapp (Team Jayco AlUla) 34 sekundiga. Mihkels jätkab võistlemist 79. kohal (+42.51).

Loe rohkem:  Janika Lõiv alustas olümpia-aastat võidukalt | Jalgrattasport

Velotuuril jääb sõita kaks etappi. Laupäeval on kavas 104 kilomeetrit marsruudil Nice – Madone d’Utelle. Lõputõusu pikkuseks on 15,1 kilomeetrit ja keskmist tõusunurka 5,7 protsenti.

Kuigi Mihkels oli sunnitud Pariis – Nice’i etapil lõpetama kaotusega liidritele, on oluline meeles pidada, et spordis on alati ootamatuid väljakutseid ja takistusi. Olgu see katkine rehv või halb ilm, õppetund on oluline suuta nendega toime tulla ja jätkata pingutamist. Mihkelsi visadus ja pühendumine rajale tagasi naasmiseks on inspireeriv näide kõigile spordisõpradele. Järgmised võistlused pakuvad uut võimalust ennast tõestada ning Mihkelsil on kindlasti võimalus taas tõusta ja näidata oma tõelist potentsiaali.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga