Aigro ei pääsenud Holmenkollenis põhivõistlusele | Suusahüpped

2300067h2c78t24

Eelmisel nädalavahetusel pidi Eesti suusahüppaja Artti Aigro pettuma, kui ta ei pääsenud Holmenkollenis toimunud põhivõistlusele. Aigro on olnud suusahüpete maailmas tõeline talent, kuid seekord jäi ta finaalist välja. Sellest hoolimata jätkab ta sihikindlalt treenimist ja loodab tulevikus saavutada suuri võite. Aigro pühendumine ja kirg spordi vastu on imetlusväärne ning tema järgmine võimalus tuleb kindlasti varsti.

Eesti suusahüppaja Artti Aigro ei pääsenud reedel Norras Holmenkollenis toimuval suusahüpete MK-etapil põhivõistlusele.

24-aastane eestlane maandus Holmenkollenis 110 meetri kaugusele ja teenis selle eest 91,9 punkti, lõpetades kvalifikatsiooni 53. kohaga. 50. kohta ehk viimast põhivõistlusele pääsu jäid jagama itaallane Giovanni Bresadola ning norralane Robin Pedersen, kes teenisid 99,3 punkti.

Parima hüppega sai hakkama austerlane Daniel Huber, kes sai 134,5-meetrise õhulennu eest 141,8 punkti. Teiseks jäi norralane Johann Andre Forfang (133 meetrit; 137,9 punkti) ning esikolmikusse mahtus veel tema kaasmaalane Marius Lindvik (133; 136,1).

Põhivõistlus toimub laupäeval, kuid Aigro saab pühapäeval veel võimaluse vigu parandada.

Kahjuks jäi Aigro Holmenkolleni suusahüpete põhivõistlusest välja, kuid see ei vähenda tema saavutusi ja pühendumust antud spordialale. Oluline on meeles pidada, et kõigil sportlastel on omad väljakutsed ning Aigro on jätkuvalt Eesti suusahüpete tipptegija. Kindlasti on tal tulevikus võimalus end taas tõestada ja jõuda uute kõrgusteni. Aigro peaks pea püsti hoidma ja jätkama pingutamist, sest tema talent ja tahe viivad ta kindlasti veel suuremate saavutusteni.

Loe rohkem:  Forfang rõõmustas kodupublikut, Aigro piirdus avavooruga | Suusahüpped

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga