Meeste jalgpallikoondis alustab suvist Balti turniiri kodumänguga | Jalgpalli Eesti koondis

2250540h59dat24

Tere tulemast jalgpallifännid! Meeste jalgpallikoondis alustab suvist Balti turniiri kodumänguga ning meil on suur rõõm kutsuda teid kõiki staadionile, et toetada meie armastatud Jalgpalli Eesti koondist. See on suurepärane võimalus näha meie kodumaa parimaid mängijaid võitlemas teiste Balti riikide vastu. Meil on kindel usk, et meie koondis näitab oma parimat mängu ja toob koju võidu! Olge osa sellest põnevast jalgpalliõhkkonnast ning tulge oma meeskonda toetama!

Eesti meeste jalgpallikoondist ootab juunikuus ees traditsiooniline Balti turniir. Kolme Balti riigi kõrval võtavad turniirist tänavu külalisriigina osa Fääri saared.

Balti turniiri poolfinaalpaarid loositi kolmapäeval, 7. veebruaril Pariisis, kus selguvad neljapäeval UEFA Rahvuste liiga alagruppide koosseisud.

Kõigi osalevate riikide alaliitude esindajate osalusel toimunud loosi tulemusena võõrustab Eesti poolfinaali, kus minnakse vastamisi Fääri saartega. Teises poolfinaalmängus kohtuvad Läti ja Leedu, kohtumine peetakse Lätis.

Poolfinaalide tulemusest sõltub Eesti koondise turniiri teise mängu toimumispaik: kui vastaseks osutub Läti, mängitakse kodumaal, Leeduga minnakse aga vastamisi võõrsil.

Meeste Balti turniiri poolfinaalid peetakse 8. juunil, finaal ja kolmanda koha mäng toimuvad 11. juunil. Mängude algusajad ja toimumispaigad on kokkuleppimisel ning jalgpalliliit avalikustab selle info esimesel võimalusel. 

Pariisis toimunud loosimisel said võistluspaarid paika ka U-21 Balti turniiril, kus osaleb samuti neli riiki. Eesti noormehed kohtuvad poolfinaalis Soomega, teises mängus lähevad vastamisi Läti ja Leedu. U-21 Balti turniiri poolfinaalid peetakse 6. juunil, finaal ja kolmanda koha mäng toimuvad 9. juunil. Turniir toimub täies mahus Eestis, jalgpalliliit teatab täpsema info esimesel võimalusel.

Kokkuvõtteks võib öelda, et Eesti meeste jalgpallikoondis on valmis alustama suvist Balti turniiri kodumänguga ning fännid üle riigi on põnevil sellest sündmusest. Kõik ootavad põnevust ja adrenaliini, mida kohtub naaberriikide Leedu ja Läti meeskondadega kindlasti pakuvad. Eesti meeskonnal on suur toetus kogu riigilt ning loodame, et nad suudavad teha meid uhkeks ja saavutada häid tulemusi sellel turniiril. Loodame, et nad tunnevad meie toetust ning suudavad ületada oma vastased ning naeratavad meile võiduka mänguga.

Loe rohkem:  Jalgpallikoondise aasta esimest mängu ohjab Transile tuttav vilemees | Jalgpalli Eesti koondis

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga