Meedia: Lewis Hamilton peab läbirääkimisi Ferrariga | Vormelisport

2237838hdcf7t24

Tere tulemast Eesti meediasse! Hiljutised uudised räägivad kuulsast vormelisõitjast Lewis Hamiltonist, kes on olnud tiitlivõitja Mercedes-Benziga juba seitse korda. Uudiste kohaselt on Hamilton alustanud läbirääkimisi Ferrari meeskonnaga, mis tõotab tuua põnevaid muutusi vormelisporti. Sellest potentsiaalsest üleminekust räägitakse palju nii spordi- kui ka äriringkondades. Kas see tähendab Hamiltoni jaoks uut väljakutset või on see lihtsalt spekulatsioon? Jääge kursis, et saada rohkem teada selle põneva arengu kohta vormelisõidu maailmas!

Vormel-1 MM-sarja seitsmekordne maailmameister Lewis Hamilton peab läbirääkimisi Ferrariga.

BBC kirjutab enda allikatele tuginedes, et Hamilton ja Ferrari on alustanud läbirääkimisi ning ametlik teade võib tulla juba sel nädalal. Ferrari soovib, et Hamilton vahetaks tuleva hooaja järel välja Carlos Sainz Jr.-i. Kumbki osapool pole teemat kommenteerinud. 

39-aastase Hamiltoni lepinguline olukord on kõneainet pakkunud juba eelmise aasta algusest. Mullu augustis teatas Mercedes, et inglane sõlmis meeskonnaga lepingupikenduse, mis kestab 2025. aasta lõpuni. Motorsport.com andmetel on Hamiltoni lepingus kirjas nn lahkumisklausel, mis võimaldab tal soovi korral eeloleva hooaja järel tiimi vahetada.

Seitsmekordse maailmameistri Ferrarisse siirdumisest on varemgi räägitud. Ferrari tunnistas 2019. aasta lõpus, et pidas samal aastal Hamiltoniga läbirääkimisi.

Hamilton on kuulunud Mercedesse rivistusse alates 2013. aastast ning on seal võitnud oma seitsmest MM-tiitlist kuus. Viimase tiitli teenis ta 2020. aastal.

Kokkuvõttes, Lewis Hamiltoni läbirääkimised Ferrariga on tekitanud suurt elevust ja spekulatsioone Vormel 1 maailmas. Kui Eestis pole otseselt suurt huvi Vormelisporti vastu, siis siiski ajakirjandus kajastab seda uudist innukalt. Hamiltoni võimalik liitumine Ferrariga tooks kaasa suuri muutusi Vormel 1 võidusõidumaailmas ning pakub kindlasti põnevust kõigile spordisõpradele üle maailma. Eestis jälgitakse kindlasti huviga, kuidas sellest arengust edasi liigutakse.

Loe rohkem:  Vormel-1 sarjas muutub sprindinädalalõppude programm | Vormelisport

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga