Kell 21.40 “Esimeses stuudios” Indrek Neivelt | Eesti

683369hbaf9t24

Tere tulemast! Kell 21.40 “Esimeses stuudios” saabub külaliseks ärimees Indrek Neivelt. See tundidepikkune intervjuu pakub haruldast võimalust saada lähemalt tuttavaks ühe Eesti tippärimehega. Neivelt räägib avameelselt oma karjääri tõusudest ja langustest, ärimaailma väljakutsetest ning Eesti majanduse hetkeseisust. Tema sõnavõtt on alati kaalutletud ning täis sügavat arusaamist majandusest, tehes temast ühe huvitavamaid vestluskaaslasi Eesti meediamaastikul. Ära jäta seda võimalust kasutamata ja ole valmis kaasa mõtlema ning kaasa rääkima!

Ajal, mil Eesti ettevõtetel pole parimad päevad, suutsid pangad oma kasumit hoogsalt kasvatada. Millised on lootused, et see raha taas Eesti majandusse jõuab ja kuidas Eesti tööstusettevõtted ikkagi uuele kasvule viia? ETV “Esimeses stuudios” pakub täna oma lahendusi kaks aastat kestnud majanduslanguse seljatamiseks ettevõtja Indrek Neivelt.

Kokkuvõttes võib öelda, et “Esimeses stuudios” oli väga huvitav ja informatiivne saade. Indrek Neivelti arvamused ja seisukohad olid põhjalikult läbi mõeldud ning tema kogemused ja teadmised majanduse valdkonnas tegid saatest tõeliselt kaasahaarava. Saatejuhi küsimused olid teravad ja asjakohased, mis tõi esile olulised teemad ja arutelud. Lisaks oli saates väga hea meeleolu ja dialoog oli ladus ning arusaadav. See saade kindlasti pakkus väärtuslikku teavet ja mõtteainet kõigile majandushuvilistele ning oli suurepärane viis õhtut veeta.

Loe rohkem:  Otse kell 12: riigikogu infotunnis Kallas, Läänemets ja Võrklaev | Eesti

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga