Mattias Käit käis operatsioonil | Jalgpalli Eesti koondis

2072144hf982t24

Tere tulemast! Täna räägime jalgpalli Eesti koondise andekast mängijast Mattias Käitist, kes hiljuti läbis edukalt operatsiooni. See noor ja andekas sportlane on olnud tähelepanu keskpunktis nii Eestis kui ka rahvusvahelisel tasandil oma silmapaistvate oskuste ja pühendumusega jalgpallile. Tema kiire taastumine pakub kindlasti palju lootust ja inspiratsiooni nii tema fännidele kui ka kaaslastele meeskonnas. Loodame näha teda peatselt tagasi väljakul, tehes endiselt imesid jalgpalliplatsil. Oleme kõik tema tervisele kaasa elamas ja soovime talle kiiret paranemist.

Eesti jalgpallikoondise poolkaitsja Mattias Käit käis operatsioonil ja jääb umbes pooleteiseks kuuks väljakult eemale.

25-aastane Käit mängis oma koduklubi Bukaresti Rapidi eest viimati detsembri esimeses pooles, aga pole pärast seda koosseisu kuulunud.

Klubi teatel käis jalavigastuse käes vaevlev eestlane äsja Inglismaal spetsiaalses kliinikus operatsioonil ja see möödus edukalt.

“Kui kõik läheb normaalselt, siis on Mattias umbes kuue nädala pärast tagasi väljakul,” kirjutas Bukaresti Rapid ühismeedias.

See tähendab, et suure tõenäosusega ei parane eestlane 21. märtsiks toimuvaks Euroopa meistrivõistluste valikturniiri sõelmänguks Poolaga.

Rapid on kogunud Rumeenia meistrivõistlustel 26 mängust 48 punkti ja hoiab liigatabelis linnarivaal FCSB (55) järel teist positsiooni.

Kokkuvõttes on Mattias Käiti operatsioon Eesti jalgpallikoondisele suureks kaotuseks. Käit oli oluline osa meeskonnast ja tema vigastus jätab suure augu meie võistkonna koosseisu. Loodame, et ta taastub edukalt ja naaseb varsti platsile. Samal ajal peab Eesti koondis otsima uusi võimalusi ja strateegiaid, et kompenseerida Käiti puudumist. Oluline on jätkata tugeva meeskonnatööga ning uskuda, et suudame ületada selle raskuse ja jätkata edukat esinemist tulevikus.

Loe rohkem:  Eesti jalgpallikoondis jätkab FIFA edetabelis langemist | Jalgpalli Eesti koondis

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga