Marko Virtanen jätkab saalihokinaiskonna juhendajana | Saalihoki

1346060h5677t24

Tere tulemast, saalihokisõbrad! Marko Virtanen on taas tagasi Eesti saalihokinaiskonna juhendajana ning see on suurepärane uudis kõigile spordisõpradele üle riigi. Tema kogemus ja kirg saalihoki vastu teevad temast ideaalse juhendaja, kes suudab meeskonnast välja pigistada parima võimaliku tulemuse. Ootame põnevusega, kuidas ta suudab meeskonna uuele tasemele viia ning loodame, et tema juhendamisel saavutatakse suurepäraseid tulemusi nii kodusel kui ka rahvusvahelisel tasandil. Marko Virtaneni naasmine on kindlasti midagi, mida saalihokifännid ei taha maha magada!

Eesti saalihoki liit kinnitas, et naiste koondise peatreenerina jätkab soomlane Marko Virtanen.

Eesti naiste koondises abitreenerina alustanud Virtanen täitis peatreeneri rolli viimases MM-tsüklis. Tema juhendamisel saavutas Eesti naiskond eelmisel aastal Singapuris toimunud maailmameistrivõistlustel 13. koha ning aasta lõpus pärjati Virtaneni saalihoki liidu poolt aasta treeneri auhinnaga.

Kui mullu käis tihe tegevus seoses MM-valikturniiriga Itaalias ja MM-finaalturniiriga Singapuris, siis 2024. aasta on koondise jaoks ettevalmistuste aasta järgmiseks perioodiks.

“Mul on väga hea meel, et saan jätkata naiskonna peatreenerina koos olemasoleva treenerite tiimiga. Suutsime naiskonna mängu kõvasti parandada, kuid ikkagi on tunne, et midagi on veel pooleli,” ütles Virtanen.

“Mängijad lootsid samuti, et olemasolev treeneritetiim jätkab ja otsusest teada saades olid neil hea meel. On selge, et naiskond saab ümberkorraldusi ning praegu on hea aeg, et keskenduda noorte mängijate treenimisele. Meil on palju uusi häid noormängijaid, kes mängivad Eestis, Soomes ja Rootsis,” lisas ta.

Abitreeneritena jätkavad Rasmus Talviste ja Petri Tuominen.

Kokkuvõttes võib öelda, et Marko Virtanen jätkab edukalt Eesti saalihokinaiskonna juhendamist. Tema kogemused ja oskused on olnud väga olulised meeskonna arengus ning see on toonud kaasa positiivseid tulemusi. Virtanen on näidanud pühendumust ja kirge saalihokile ning tema juhendamisel on mängijad näidanud suurt arengut. Eesti saalihokinaiskond on kindlasti õnnelik, et nad saavad jätkuvalt töötada koos sellise kogenud ja motiveeriva treeneriga nagu Marko Virtanen. Loodame, et tema juhendamisel saavutab meeskond veelgi suuremaid võite ja edusamme tulevikus.

Loe rohkem:  Nädalavahetusel selguvad Eesti-Läti saalihoki ühisliiga võitjad | Saalihoki

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga