Mängukeelust vabanenud Tunjov ei suutnud Pescarat võidule aidata | Jalgpall

2113976h6825t24

Eesti jalgpallimaailmas tekitas suurt elevust mängukeelust vabanenud Tunjovi naasmine, kuid kahjuks ei suutnud ta aidata Pescarat võidule. Kuigi paljud fännid lootsid, et Tunjov suudab oma meisterlikkuse ja kogemusega platsil olukorda muuta, jäi tema panus siiski tagasihoidlikuks. Vaatamata sellele on tema naasmine tähtis samm tema jalgpallikarjääris ning tema järgmised mängud loovad kindlasti suurt huvi nii meeskonna kui ka fännide poolt.

Eesti jalgpallikoondise poolkaitsja Georgi Tunjovi koduklubi Pescara sai Itaalia Serie C-s teise kaotuse järjest, jäädes Recanatesele võõrsil 2:3 alla.

Eelmise mängu kollaste kaartide tõttu vahele jätnud Tunjov naasis Pescara algkoossisu, aga vahetati pärast 1:1 viigiga lõppenud esimest poolaega välja. Pescara kaotas teise poolaja 1:2 ja kogu mängu 2:3, vahendab Soccernet.ee.

Viimasest kuuest mängust vaid kolm punkti saanud Pescara paikneb liigatabelis kuuendal kohal. Pescaral on põhihooaja lõpuni jäänud kaheksa kohtumist.

Tunjov on tänavusel liigahooajal löönud 23 mänguga seitse väravat, kuid viimasest väravast on möödas juba kaks kuud.

Kuigi Tunjovi naasmine Pescara ridadesse oli oodatud sündmus, ei suutnud ta oma meeskonda võidule aidata. Mäng, kus ta taas mängukeelust vabanenuna väljakule astus, oli pettumus nii talle endale kui ka fännidele. Ometi on oluline märkida, et Tunjovi tagasitulek on samm edasi tema karjääris ning võimalus tõestada end taas jalgpalliareenil. Jääme ootama tema tulevasi mänge ja loodame, et ta suudab oma potentsiaali realiseerida ning aidata Pescara meeskonda veel paljudel võitudele.

Loe rohkem:  Läti meister lõi Tallinna Kalevile viis väravat | Jalgpall