Malõgina piirdus Helsingis teise ringiga | Tennis

1641223hf4b5t24

Estonia’s tennis sensation Malõgina made waves in Helsinki with her impressive performance that saw her reach the second round of the tournament. With her fierce determination and unmatched skills on the court, Malõgina has quickly become a fan favorite in the tennis world. Her victory in the first round has solidified her status as a rising star in the sport, and all eyes are now on her as she prepares for her next match. Stay tuned as Malõgina continues to make her mark on the tennis scene with her electrifying talent and unwavering dedication.

Tennise Eesti naiste teine reket Elena Malõgina (WTA 375.) kaotas Helsingis toimuval W35 taseme ITF-i turniiril teises ringis 19-aastasele tšehhitarile Linda Klimovičovale (WTA 342.).

Esimeses setis murdis Klimovičova eestlanna pallingu kahel korral ning võitis avaseti 6:1. Teises setis jäi Malõgina 2:4 kaotusseisu, kuid pääses mängu tagasi ja tegi otsustava servimurde kümnendas geimis, teenides 6:4 setivõidu.

Kolmandas setis jäi Malõgina taha 0:4, tuli seejärel kahe murde toel järele 4:5, ent siis eestlanna hoog rauges ning Klimovičova vormistas järgmises geimis esimeselt matšpallilt võidu. Kohtumine kestis kaks tundi ja 19 minutit.

Malõgina servis mängu jooksul ühe ässa ja tegi kolm topeltviga. Klimovičova näitajad olid vastavalt neli ja viis. Malõgina realiseeris kõik neli murdepalli ja päästis vastase 13 murdevõimalusest seitse. Mängitud punktidest võitis Klimovičova 89 ja Malõgina 71.

Klimovičova läheb kolmandas ringis vastamisi rootslanna Caijsa Wilda Hennemanniga (WTA 510.), kes alistas teises ringis kuuendana asetatud rumeenlanna Anca Alexia Todoni (WTA 228.) 6:4, 6:3.

Malõgina võitlemine Helsingis oli kiiduväärt, kuid tema saavutus piirduda teise ringiga kindlasti ei rahulda teda. Siiski näitas ta tugevat jõudlust ja võitlejahinge ning võib olla uhke oma esituse üle. Tulevikus on kindlasti veel võimalusi end tõestada ja edasi liikuda. Eesti tennisetegijatele on Malõgina eeskujuks ning tema saavutus annab lootust ja motivatsiooni ka teistele noortele sportlastele. Ehk saab ta järgmistel turniiridel näidata veelgi paremat mängu ja jõuda kaugemale.

Loe rohkem:  Jannik Sinner jõudis puhaste paberitega veerandfinaali | Tennis