Malõgina pidi Kasahstanis edasipääsu nimel kaks ja pool tundi vaeva nägema | Tennis

1679704h5018t24

Tennis player Anett Kontaveit had to endure a grueling two and a half hour battle in Kazakhstan to advance in the tournament. The Estonian athlete displayed tremendous skill and determination as she fought for victory on the court. Her perseverance and talent are a source of pride for Estonia, showcasing her ability to compete at the highest level of the sport. Kontaveit’s impressive performance in Kazakhstan is a testament to her dedication and commitment to succeed in tennis, making her a formidable force to be reckoned with on the international stage.

Eesti tennisist Elena Malõgina (WTA 385.) jätkas Kasahstanis Karagandõs toimuval W15 taseme ITF-i turniiril võidukalt, kuid pidi teises ringis kohaliku vastase vastu omajagu tööd tegema.

Turniiril esimese asetuse saanud Malõgina ja kodupubliku ees mänginud Asylzhan Arystanbekova pidasid maha pingelise avaseti, kuid 18-aastasel kasahhil õnnestus 5:4 eduseisul Malõgina palling murda ning avasett 6:4 võita.

Eestlanna jäi teises setis 0:1 kaotusseisu, kuid võitis siis järgmised kolm geimi. Malõgina hoidis siis vastast vähemalt geimi kaugusel ning viis 6:4 võiduga kohtumise otsustavasse setti. Kolmas sett algas kahe murdega, misjärel Malõgina enam vastasele võimalust ei andnud, võites järgmised viis geimi ning kokkuvõttes matši 4:6, 6:4, 6:1.

Kahe ja poole tunni jooksul sai ainsa ässaga hakkama Malõgina, aga ta tegi Arystanbekovast ka ühe topeltvea enam. Eestlanna oli esimeselt servilt punkti võitmisega teravam (69 protsenti vs 55 protsenti), kuid jäi teisel servil kasahhile alla (82:86).

Teises ringis läheb Malõgina vastamisi ukrainlanna Anastasiia Poplavskaga (WTA 1170.), kes vajas samuti avaringis edasipääsuks kaht tundi, alistades kohaliku Aruzhan Sagandikova kahes setis.

In conclusion, Malõgina’s hard-fought victory in Kazakhstan to secure advancement reflects her dedication and skill as a tennis player. Despite facing tough opponents and enduring a lengthy match, she never gave up and ultimately emerged victorious. Her perseverance and determination serve as an inspiration to aspiring athletes everywhere. Malõgina’s success in overcoming adversity on the tennis court is a testament to her talent and drive, and it is a well-deserved triumph for her efforts.

Loe rohkem:  Malõgina kaotas Suurbritannias avaringis | Tennis