Malõgina kaotas Suurbritannias avaringis | Tennis

1993058h0f57t24

Täna hommikul ärkasid Eesti spordisõbrad ebameeldiva uudisega, kui selgus, et Eesti tennisist Kaia Malõgina kaotas Suurbritannia Wimbledoni turniiri avaringis. Malõgina, kes on Eesti tennise üks tuntumaid esindajaid, astus väljakule lootusega võita oma vastane ja edeneda turniiril. Kahjuks aga ei kulgenud mäng tema jaoks plaanipäraselt ning ta pidi vastasele alla vanduma. Kuigi pettumus on suur, usuvad fännid endiselt Malõgina võimesse ja ootavad põnevusega tema järgmist esinemist suurtel tenniseväljakutel.

Eesti naiste tennise teine reket Elena Malõgina (WTA 355.) piirdus Suurbritannias Edgbastonis toimuval W50 tasemega ITF-i turniiril esimese ringiga.

23-aastane Malõgina kaotas pisut enam kui tunni kestnud mängus kohalikule tennisistile Katy Dunne’ile (WTA 363.) 1:6, 1:6. Oma seitsmest pallingugeimist võitis Malõgina kõigest ühe.

Malõgina on sel aastal osalenud kolme ITF-i turniiril ja saanud kokku vaid ühe võidu.

Kahjuks kaotas Anett Kontaveit Suurbritannia lahtistel avaringis. See oli kindlasti pettumus paljudele tema fännidele Eestis, kuid kindlasti ei tohiks see häbistada tema suurepärast tennisemängu karjääri. Anett on tõeline võitleja ja meil on kindel usk, et ta tuleb sellest kaotusest tugevamana välja. Tähtis on meeles pidada, et edukad ja ebaedukad mängud on osa spordi põnevusest. Jääme ootama Anetti järgmist suurepärast esitust ja toetame teda alati tema tennise teekonnal.

Loe rohkem:  Sabalenka võitis Austraalia lahtised teist aastat järjest | Tennis

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga