Malõgina pääses Kasahstanis veidi enam kui tunniga poolfinaali | Tennis

1624918ha4ebt24

Malõgina’s impressive victory in Kazakhstan, securing a spot in the semifinals in just over an hour, has captivated the tennis world. Her skill and determination on the court have solidified her as a force to be reckoned with in the sport. Estonia is buzzing with excitement as we cheer on our talented athlete in her pursuit of glory. Malõgina’s success is a testament to her hard work and perseverance, inspiring all of us to reach for our own dreams with unwavering dedication.

Eesti teine reket Elena Malõgina alistas Kasahstanis Karagandas toimuval W15 taseme ITF-i turniiril ukrainlanna Anastasia Poplavska ja pääses nelja parema sekka.

Turniiril esimest asetust omav Malõgina servis viis ässa ning sai tund ja 12 minutit kestnud mängu järel 6:2, 6:4 võidu. Eesti teine reket võitis oma esimeselt servilt 69 protsenti mängitud punktidest ning realiseeris kuuest murdepallist viis.

Poolfinaalis läheb Malõgina vastamisi kolmandana paigutatud venelanna Ksenia Laskutovaga. Malõgina mängis ITF-i turniiri finaalis viimati mullu oktoobris, tema karjääri viimane ehk kolmas tiitel jääb 2021. aasta juulisse, kui ta võidutses Soomes.

Sharm el Sheikhi W15 turniiril mängiv Liisa Varul sai üksikmängus avaringis 6:2, 6:3 jagu Diana Jakovlevast (Usbekistan), kuid kaotas neljapäeval teises ringis neljandana asetatud Sandra Samirile (Egiptus, WTA 561.) 0:6, 1:6. Paarismängus on ta koos poolatari Daria Kuczeriga jõudnud poolfinaali, teises ringis olid nad 7:6, 4:6, 10:8 üle Lucia Cassidyst ja Ann Akasha Ceucast.

Malõgina imeline võit Kasahstani mängija üle, mis pääses ta poolfinaali vähem kui tunniga, on kahtlemata suurepärane saavutus. See näitab tema suurepärast vormi ja võimekust maailmatasemel turniiridel konkureerida. Malõgina on kindlasti üks Eesti tennise tulevikulootusi ning tema edusammud annavad lootust tennise arengule meie riigis. Jääme huviga ootama, kuidas ta edasi turniiril esineb ning loodame, et ta suudab säilitada oma hea vormi ja jõuda veelgi suuremate saavutusteni.

Loe rohkem:  Ojakäär viis Eesti Iraani vastu juhtima | Tennis

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga