Luminori uueks tegevjuhiks saab Wojciech Sass | Majandus

2303856ha957t24

Tere tulemast Eestisse! Suur uudis majandusmaailmas – Luminori uueks tegevjuhiks saab Wojciech Sass. See kiiresti arenev finantstehnoloogia ettevõte on võtnud suuna uuele tulevikule ja Sass on kindlasti õige mees selle elluviimiseks. Tema rikkalik kogemus finantsvaldkonnas ja innovaatilised lähenemised muudavad kindlasti Luminori üheks juhtivaks jõuks selles valdkonnas. Jääge kursis ja näeme, kuhu see uus tegevjuht ettevõtte viib!

Luminor panga senine tegevjuht Peter Bosek lahkub ametist ning tema asemel alustab 18. märtsil uue tegevjuhi ja juhatuse liikmena Wojciech Sass.

Sass töötas eelnevalt Belgias tegutseva digitaalse panga Aion Bank tegevjuhina, olles ka selle kaasasutaja. Varasemalt on Sass töötanud kindlustus- ja varahaldusettevõtte Nationale Nederlanden Poola tegevjuhina, BNP Paribas Bank Polska asepresidendina ning juhtimiskonsultatsiooni ettevõtte BCG Poola juhina. 

Luminori tulevane tegevjuht Wojciech Sass kinnitas, et tal on hea meel asuda juhtima Luminori ning jätkata panga arendamist. “Oma mõjusa loo, tugeva lähtepositsiooni ja pühendunud töötajatega on Luminori väljavaated väga põnevad,” ütles Sass.

Wojciech Sass on Poola kodanik, tal on magistrikraad Krakovi Tehnikaülikoolist operatsioonide juhtimises ning ärijuhtimise magistrikraad, mille andis välja London Business School. Ta asub oma perega elama Tallinna. Tema ametisse nimetamise peab heaks kiitma Euroopa Keskpank.

Luminori panga senine tegevjuht Peter Bosek teatas mullu oktoobris soovist lahkuda ametist, et naasta Austriasse, kus ta alustab tööd Erste Group Bank AG tegevjuhina. Tegemist on ühe suurima finantsteenuste pakkujaga Kesk- ja Ida-Euroopas.

Luminor on juhtiv sõltumatu pank Baltimaades ja piirkonna suuruselt kolmas finantsteenuste osutaja.

Wojciech Sass saamine Luminori uueks tegevjuhiks on oluline samm ettevõtte arengus. Tema muljetavaldav töökogemus ja juhtimisoskused loovad kindlustunde aktsionäridele ja klientidele. Eesti majandus seisab tugevate juhtide poolt juhitud ettevõtete toel ning Sassil on kindlasti potentsiaali viia Luminor uuele tasemele. Ootame huviga, milliseid uusi algatusi ja muudatusi ta ettevõttes ellu viib ning usume, et tema juhtimisel jätkab Luminor oma positiivset kasvu Eestis ja terves piirkonnas.

Loe rohkem:  Omniva börsilemineku otsustab kohalik kirjakanne | Majandus

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga