Loit usub Otepää MK-etapil Ilvesesse: ta peaks siin neid nõkse teadma | Suusahüpped

2246172hc49bt24

Tere tulemast Otepää suusahüpete MK-etapile! Kogu Eesti spordimaailm on põnevil kodumaiste talentide võistlemise üle, eriti aga suusahüppaja Martti Loiti osavõtu üle. Loit, kes on oma karjääri jooksul juba mitmeid auhindu võitnud, usub kindlalt, et kodurajal peaks tal olema eelis teiste võistlejate ees. Ta on veendunud, et tunneb Otepää radade nüansse paremini kui keegi teine ning annab endast kõik, et publikule pakkuda unustamatu elamus. Olge valmis tunnistama tõelist suusahüppe meistriteost!

Kahevõistluse maailma paremik võistleb selle nädala lõpus neljandat talve järjest Otepääl. Publikule pakuvad korraldajad uusi lahendusi nii hüppemäe juures kui suusastaadionil.

Suure kahevõistlusnädala hakul on Otepää neljapäeval algavaks MK-etapiks valmis. Rajad näevad välja väga head, korraldajad lubavad kohale tulevale publikule uuendusi.

“Me oleme pealtvaatajatele ehitanud – ei saa öelda, et lisatribüüni -, aga lisaplatoo, kus on väga hea hüppeid vaadata. Ma arvan, me oleme heas seisus,” rääkis ERR-ile suusaliidu suusahüpete ja kahevõistluse ala juht Rauno Loit.

“Me oleme valmis võistluseks. Me ootame palju inimesi kaasa elama oma sportlasele. Ja ma arvan, et tuleb äge nädalavahetus. Ja ma arvan, et selle nädalavahetuse sõnum, mis me esimest korda tahaksime välja öelda, on see, et tulge nautige koos perega ägedat, meeleolukat sündmust. Mitte ainult spordivõistlust, vaid sündmust, sellepärast, et kõrvaltegevusi on meil siin ka väga palju,” lisas Loit.

Loit ütleb, et probleeme võib nädala jooksul tekitada Otepääl nii-öelda vanaks sõbraks kujunenud tuul. Neljapäeval ja reedel peaks ilm olema ideaalilähedane, kuid korraldajate jaoks keerulisem tõotab tulla nädalavahetus. MK-punkte jagavad Tehvandil nii mehed kui naised. Kui otsida võistluselt puudujaid, siis pigem naiste seast.

“Siin ei ole Minia Korhoneni, kes noorte olümpiamängudel võitis kuldmedali. Tema läheb juunioride MM-ile. Aga meeste seas on kogu maailma paremik kohal ja ma arvan, et Kristjan on ka tulnud sellest Seefeldi väiksest raputusest… ma arvan, et ta on kodus väga hea. Sellepärast, et see on ikkagi tuttav mägi. Paljud suured koondised siin ei ole käinud ja tema peaks neid nõkse teadma,” arvas Loit.

Loe rohkem:  Aigro on lennumäe MM-il avapäeva järel 22. kohal | Suusahüpped

MK-etapi programm saab alguse neljapäevaste eelvõistlustega.

Kokkuvõttes võib öelda, et Loit usub kindlalt, et Otepää MK-etapil on Ilvesel eelis, kuna ta peaks siin neid nõkse teadma. See näitab tema kindlat usku ja enesekindlust oma võimekuses. Lisaks kinnitab see ka tema pühendumust ja ettevalmistust võistluseks. Ilvese kogemus ja teadlikkus Otepää suusahüppemäest võivad tõepoolest anda talle eelise teiste võistlejate ees. Seega on põhjust oodata põnevat ja pingelist võistlust, kus Ilvesel võib olla tõesti võimalus näidata end parimas valguses.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga