Leverkusen suurendas edu Müncheni Bayerni ees juba kümnele silmale | Jalgpall

2292816h8cb0t24

Eestis on tähelepanu köitnud Leverkuseni meeskonna suurepärane edu Müncheni Bayerni ees, võites neid juba kümne silmaga. See jalgpallivõistlus on toonud kaasa palju elevust ja imetlust fännide seas üle kogu maailma. Leverkuseni meeskonna võidukäik on näidanud nende pühendumist ja võimekust võita ka kõige tugevamaid vastaseid. See on julgustanud paljusid noori jalgpallureid järgima nende eeskujul ja unistama suurtest võitudest. Eestlastel on olnud suur rõõm ja uhkus jälgida seda põnevat jalgpallimatši.

Leverkuseni Bayer alistas Saksamaa jalgpalli kõrgliiga 24. voorus võõrsil Kölni 2:0 ja suurendas konkurentide ees üldedu.

Leverkuseni võidu tegi lihtsamaks asjaolu, et Kölni ründaja Jan Thielmann sai juba 14. minutil punase kaardi. Külaliste väravad lõid Jeremie Frimpong (38. minutil) ja Alex Grimaldo (73. minutil).

Kuna lähim jälitaja Müncheni Bayern piirdus reedel võõrsil Freiburgi vastu 2:2 viigiga, siis lahutab kahte meeskonda juba kümme silma: Leverkusenil on kirjas 64 ja Münchenil 54 punkti.

Ka Euroopa liigas kaheksandikfinaali jõudnud Leverkusen on tänavu loovutanud vaid kaheksa punkti, sest nelja viigi kõrval on kirjas 20 võitu ja ei ainsatki kaotust. Viimati pidi meeskond vastase paremust tunnistama mullu mais.

Algaval nädalal mängibki Leverkusen kõigepealt Euroopa liiga kohtumist Aserbaidžaani klubi Qarabagiga ja kohtub siis pühapäeval, 10. märtsil kodus Wolfsburgiga.

Bayern, kes on saanud kõikide sarjade peale viimasest viiest mängust vaid ühe võidu ja kolm kaotust, võõrustab kõigepealt Meistrite liigas Rooma Laziot ja seejärel laupäeval, 9. märtsil kohalikus kõrgliigas Mainzi.

Kokkuvõttes võib öelda, et Leverkusenil on õnnestunud suurendada vahet Müncheni Bayerni ees juba kümnele punktilele, mis on märkimisväärne saavutus. Nende pühendunud mäng ja järjepidevus on toonud neile edu jalgpalliväljakul ning näitavad nende võimekust võistlusel osaleda. Samas ei tohi aga alahinnata Bayerni võimekust end taas tõestada ja vähendada vahet. See võitlus jalgpalliväljakul jätkub ning pakub fännidele põnevaid hetki tulevikus.

Loe rohkem:  Jalgpalliliit väljastas meeste tippklubidele litsentsid | Jalgpall