Läti korrakaitsjatel seisab ees töine nädalavahetus | Välismaa

819869hf25et24

Tere tulemast Eestisse! Kui olete Läti korrakaitsjast, siis olge valmis põnevale ja pingsale nädalavahetusele. Teid ootab ees töine väljakutse, kus saate panustada meie riigi turvalisusesse ning jagada oma teadmisi ja oskusi meie kohalike ametivendadega. Eesti on avatud kõigile, kes soovivad aidata luua turvalisemat elukeskkonda. Nii et asuge julgelt tööle ja tehke koostööd meie korrakaitseorganitega, et tagada meie ühiskonna rahu ja heaolu. Tere tulemast ja head tööd!

Läti korrakaitsjail seisab ees töine nädalavahetus, sest laupäeval tähistatakse leegionäride päeva ja pühapäeval saavad Venemaa kodanikud osaleda valimistel.

Nii Läti politsei kui ka piirivalve juht kinnitasid, et tegutsetakse tavapärasest karmimalt, et hoida ära hoida võimalikke provokatsioone ja sõja ülistamist.

Terve pühapäeva toimub Venemaa saatkonna vastas protestimiiting ebademokraatlike valimiste vastu.

Korrakaitsjad plaanivad kontrollida kõiki, kes pühapäeval Riia Venemaa saatkonda valima lähevad. Piiril jälgitakse, et kõigil, kes otsustavad Venemaale hääletama minna, oleks Lätti naastes kas kehtiv elamisluba või viisa.

“Kavatseme kontrollida kõiki, kes kohale tulevad, enne saatkonna territooriumile sisenemist. Loome vajalikud läbipääsukoridorid. Oleme kaasanud piirivalve koos nende spetsialistide ja andmebaasidega, et saaksime isikutuvastust läbi viia. Kui avastame rikkumisi, algatame väljasaatmistoimingud,” ütles Läti politsei juht Armands Ruks.

Kokkuvõttes näib, et Läti korrakaitsjate ees seisab töine nädalavahetus, kuid nende pühendumus ja usaldusväärne töö on hindamatu selleks, et tagada ühiskonna turvalisus ja kord. Välismaalastele võib see tulla üllatusena, kuid Läti politsei ja muud korrakaitsjad teevad igapäevaselt rasket tööd kuritegevuse tõkestamisel ja seaduste jõustamisel. Nende pühendumus ja professionaalsus teenivad kindlasti tunnustust ning meie naabritele soovime edu ja jõudu nende tööle!

Loe rohkem:  Krasnodari krais põleb Rosnefti naftarafineerimistehas | Välismaa

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga