Lajal pääses Prantsusmaal veerandfinaali | Tennis

2145394hf77et24

Tennis fans in Estonia are celebrating as their very own Lajal has advanced to the quarter-finals in France. This talented player has showcased incredible skill and determination on the court, impressing both fans and critics alike. With a strong performance in the previous rounds, Lajal has firmly established himself as a force to be reckoned with in the world of tennis. As the excitement builds for the upcoming quarter-final match, all eyes in Estonia are on Lajal and his journey to victory in France.

Eesti tennise esireket Mark Lajal (ATP 201.) on Prantsusmaal Cherbourg’is toimuval ATP Challenger 75 kategooria kõvakattega tenniseturniiril võitnud kaks vastast ja taganud koha veerandfinaalis.

Esimeses ringis sai Lajal jagu õnneliku kaotajana põhitabelisse jõudnud Alexis Gautier’st (ATP 384.) 6:3, 6:3 ja kolmapäeva õhtul teises ringis teisest prantslasest Lucas Poullainist (ATP 247.) 7:6 (7:5), 6:1.

Mängus Poullainiga läks Lajal avasetis kaks korda murdega juhtima, aga loovutas siis ka oma servid ja sett läks kiiresse lõppmängu. Seal juhtis Lajal 5:2, lasi vastase viigini ja võitis 7:5. Teine sett tuli eestlasele vähem kui poole tunniga juba lihtsamalt.

Kaheksa parema hulgas ootab teda belglane Michael Geerts (ATP 299.), kel õnnestus eelnevalt kukutada konkurentsist turniiri kõrgeim asetus Brandon Nakashima (USA; ATP 92.) 6:4, 6:4. Mäng peetakse tõenäoliselt reedel.

Kokkuvõttes võib öelda, et Eesti tennisist Anett Kontaveit tegi meie riiki uhkeks, jõudes Prantsusmaal veerandfinaali. Tema võitlusvaim ja oskused tõid talle austust üle maailma ning aitasid populariseerida tennisemängu Eestis. See tulemus näitab, et Eesti sportlased suudavad konkureerida maailmatasemel ja pakkuda fännidele põnevat ja pingelist spordielamust. Meil on põhjust olla uhked Anett Kontaveidi saavutuste üle ja loodetavasti inspireerib see teisi noori Eesti sportlasi järgnema tema eeskujule.

Loe rohkem:  Alcaraz sai loobumisvõidu, üllatusmehe teekond jätkub | Tennis