KUULA OTSE | “Võimlas” tuleb juttu talispordihooajast ja jalgpallist | Talisport

2295228h9f73t24

Tervist kallid spordisõbrad! Tere tulemast “Võimla” saatesse, kus täna räägime põnevatel teemadel nagu talispordihooaeg ja jalgpall. Olles meie armastatud Eestis, teame kui oluline on talvisel ajal aktiivselt liikuda ning jälgida jalgpalli põnevaid mänge. Seega olge valmis kuulama põnevaid arutelusid, ekspertide analüüse ja huvitavaid fakte, mis aitavad teil end kursis hoida spordimaailmas toimuvaga. Ärge jätke vahele meie põnevat ja harivat saadet!

Spordisaates “Võimla” räägivad Juhan Kilumets ja Johannes Vedru sel korral saatekülalise Kristjan Kalkuniga talisportlaste hooajast ja koduse jalgpallihooaja algusest. Kuula saadet kl 10.05 Vikerraadiost või ERR-i spordiportaalist.

Kahevõistleja Kristjan Ilves lõpetab MK-sarja hooaja viiendal kohal. Kiiruisutaja Marten Liivi hooaega jääb kaunistama Euroopa meistrivõistluste hõbemedal. “Võimlas” võetakse Ilvese ja Liivi edukas hooaeg kokku.

Eesti parim hokimeeskond HC Panter tegi tugevate Läti klubide vastu ilusa hooaja. Kuidas edasi?

FCI Levadia on jalgpalli meistriliiga hooaega alustanud väga võimsalt. Millised on tiitlinõudlejate tugevused ja nõrkused?

Pikemalt räägitakse välismaal elavatest ja treenivatest Eesti sportlastest. Kristjan Ilves ja Marten Liiv on tõestanud, et tipptasemel välismaa spordibaasides tugevate konkurentide ja pädevate treeneritega harjutades on võimalik jõuda tippu. Kas see on Eesti spordi paratamatus, et sellisel tasemel sportlased peavad tippu pürgimiseks otsima võimalusi välismaalt?

Igal teisipäeval kell 10.05 Vikerraadio eetris olevas “Võimlas” kogunevad sporti armastavad ja tundvad inimesed, et rääkida spordist ja kõigest selle juurde käivast. Kilumetsal ja Vedrul on igal nädalal külas mõni kolleeg ERR-i sporditoimetusest.

“Võimla” ootab ka kuulajate panust. Igal nädalal palutakse kuulajatel kaasa rääkida ühel teemal, mida käsitletakse saates pikemalt. Oodatud on küsimused, tabavad tähelepanekud ja kriitika aadressil [email protected].

Overall, the discussion about the winter sports season and football in Estonia is highly anticipated and appreciated by sports enthusiasts. The interviews with athletes and coaches provide valuable insights into the training and preparation required for successful performances in these sports. As the winter sports season approaches, there is a sense of excitement and anticipation among Estonians, who are eager to support their athletes in various competitions. Additionally, the mention of football highlights the popularity and passion for the sport in the country. Overall, “Võimlas” has once again delivered informative and engaging content for sports fans in Estonia.

Loe rohkem:  Kudre-Schnyder tõusis jälitussõiduga kuuendaks | Talisport

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga