“Kultuuristuudio. Arutelu”: kuidas saadakse popmuusikas staariks | Kultuuristuudio

2280789h41act24

Tere tulemast Kultuuristuudio arutelule, kus otsime vastust küsimusele: kuidas saavutada popmuusikas staaristaatus? Kogenud muusikud ja muusikatööstuse eksperdid jagavad oma teadmisi ja kogemusi sellest, kuidas murda läbi konkurentsitihedal muusikamaastikul ning kujuneda tõeliseks staariks. Kas talent on kõige olulisem või on tähtsam õige turundusstrateegia? Tule ja saa osa põnevast arutelust, mis avab uksed popmuusika maailma salajastele saladustele ja edu võtmetele.

“Kultuuristuudio. Arutelu” heidab pilgu Eesti popmuusikale: kuidas kujunevad staarid, millist rolli mängivad selles edetabelid raadios ja voogedastuses ning kas Eesti Laul on noortele muusikutele jätkuvalt tähtis.

Popmuusikas ei käi täna asjad enam nii nagu eile ja ammugi mitte nii nagu kümme aastat tagasi.

Kuidas jõuab tänapäeval uus ja alustav Eesti muusikalooja publikuni? Millised on kanalid, kust ja kuidas oskab publik teda otsida? Kuidas jõuab looja looming raadiosse ja kas tänapäeval on alustava artisti hüppelauaks ikka veel raadio või on need juba hoopis teised platvormid, mis andeka, aga veel uue artisti kuulsaks teevad?

Nendel ja mitmetel teistel teemadel arutlevad “Kultuuristuudio. Arutelu” külalised muusikafestivali Tallinn Music Weeki kommunikatsioonijuht Ingrid Kohtla ning muusik ja luuletaja EiK. Vestlust ohjab Merilin Pärli.

Saade on eetris neljapäeval kell 22 kanalil ETV2.

Kokkuvõttes võib öelda, et “Kultuuristuudio. Arutelu: kuidas saadakse popmuusikas staariks” oli väga huvitav ja informatiivne üritus, kus arutati põhjalikult popmuusikas staariks saamise teemat. Kuulajad said teada, millised on olulised komponendid popstaariks kujunemisel ning millised on võimalused ja väljakutsed selles valdkonnas. Arutelus osalejad jagasid oma kogemusi ja teadmisi, mis olid kindlasti kasulikud kõigile muusikahuvilistele. Üritus aitas paremini mõista popmuusika maailma telgitaguseid ja inspireeris kuulajaid unistama suurelt.

Loe rohkem:  "Kultuuristuudio. Arutelu" uurib, kas Eesti komberuumiga on kõik kombes | Kultuuristuudio

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga