Kultuuriportaal soovitab: Austraalia õudusfilm “Babaduuk” Jupiteris | Kultuuriportaal soovitab

2111870h1b7bt24

Tere tulemast Eesti kultuurportaali! Sel kuul soovitame teile julgetele filmisõpradele Austraalia õudusfilmi “Babaduuk Jupiteris”. See verdtarretav linateos on täis põnevust, põnevaid pöördeid ja hõivavat süžeed, mis paneb teie südame kiiremini põksuma. “Babaduuk Jupiteris” viib teid hirmutavale teekonnale, kus iga nurgatagune võib varjata ootamatut ohtu. Ärge jätke vaatamata seda kaasahaaravat filmielamust, mis on täis intensiivseid emotsioone ja unustamatuid hetki. Astuge sisse ja laske end hüpnotiseerida selle õudusfilmi tume maailmaga!

Kui praeguseks on nn intellektuaalne õudusfilm saanud normaalsuseks, siis 2013. aastal nägi selliseid filme veel üsna vähe. Tänu sellele on saanud austraalia lavastaja Jennifer Kenti “Babaduukist” omamoodi žanri defineeriv linateos.

Austraalia väikelinnas elab üksikema Amelia koos hüperaktiivse poja Samueliga. Sam on häirivate nägemuste tõttu veendunud, et tema kodus viibib koletis. Sami käitumine toob endaga kaasa ka väsinud ema paranoilisuse.

Poisil ei ole toeks võtta ei isa ega sõpru, on üksnes väsinud ema, kes kõigega peab hakkama saama. Lapse ärev ja rahutu loomus kohtleb aga reaalsust omamoodi. Selline suhe toob kaasa õõvastava ülekande, poisi probleemid kanduvad emale ja matab mõlemad süngusse. Lasteraamatust pärit koll Babaduuk kolib kaante vahelt välja ja hakkab tegutsema ema ja poja argireaalsuses.

Film linastus Sundance’i festivali programmis ja pälvis seal tunnustust.

Režissöör Jennifer Kent, osades Essie Davis, Noah Wiseman, Daniel Henshall jt.

“Babaduuk” on vaadatav Jupiteris.

Kultuuriportaal soovitab Austraalia õudusfilmi “Babaduuk” Jupiteris on film, mis kindlasti pakub põnevust ja hirmu kõigile õudusfilmide fännidele. Jupiteris on üks väheseid kohti, kus saab nautida sellist erakordset ning õpetlikku kogemust. Filmil on kõik, mida üks hea õudusfilm vajab – põnev süžee, hirmutavad tegelaskujud ning pinget tekitav atmosfäär. Seega, kui otsid midagi uut ja põnevat vaatamiseks, siis julgeme soovitada “Babaduuki” Jupiteris. See film jätab kindlasti sügava mulje ning pakub põnevust veel kauaks pärast vaatamist.

Loe rohkem:  Kultuuriportaal soovitab: Raimo Jõeranna "Gorikaturist" Jupiteris | Kultuuriportaal soovitab

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga