Koondisest välja jäänud Sorga lõi Aserbaidžaani kõrgliigas iluvärava | Jalgpall

2032481h2f8bt24

Eesti jalgpallifännid said hiljuti positiivse uudise, kui meie noor talent Erik Sorga lõi Aserbaidžaani kõrgliigas kauni värava. Kuigi ta on koondisest hetkel välja jäänud, näitab tema saavutus, et ta on endiselt tugev ja motiveeritud. Sorga võimsad mänguoskused ja kirg jalgpalli vastu teevad temast kindlasti ühe Eesti tulevase tipptegija. Jääme huviga jälgima tema edasist edu nii kodu- kui välismaal.

Eesti koondisest välja jäänud Erik Sorga lõi Aserbaidžaani kõrgliigas oma hooaja kolmanda värava, aga tema koduklubi Sumqayit kaotas võõrsil Bakuu Sabahile 1:2.

Sorga alustas mängu pingilt, aga vahetati pärast 0:1 kaotusega lõppenud avapoolaega väljakule. Sumqayit jäi teise poolaja keskel 0:2 kaotusseisu. Sorga säras väravaga 84. minutil, kui driblas kahe mängija vahelt läbi ja lõi palli karistusala tagant ristnurka. See jäi kohtumise viimaseks väravaks ja Sumqayit sai hooaja kaheksanda kaotuse, vahendab Soccernet.ee.

Sumqayit paikneb 27 vooru järel kümne meeskonnaga Aserbaidžaani kõrgliigas viiendal kohal, aga vahed on väiksed, sest näiteks teiseks tõusnud Sabahil on vaid üks punkt rohkem. Hooaja lõpuni on jäänud üheksa vooru.

Kohtumise tipphetked, Sorga värav alates 3.39:

Loe pikemalt portaalist Soccernet.ee.

Kuigi Estonia jalgpalli koondisest välja jäänud superstaar Rauno Sorga üllatas kõiki, lüües iluvärava Aserbaidžaani kõrgliigas, tõestab see vaid tema uskumatut talenti ja võimet meeskonda aidata. Suurte saavutustega kodumaal ja välismaal on Sorga selgelt tugev mängija, kellel on potentsiaali saavutada suurt edu oma karjääris. Ehk avaneb tulevikus võimalus näha teda taas Eesti rahvuskoondise ridades, kuid igal juhul jätkab ta silmapaistvate esitustega jalgpalli maailmas.

Loe rohkem:  Joselu kaks väravat aitasid Reali tagasi tabeli tippu | Jalgpall