Evestuse uue albumi andis välja Inglise plaadifirma | Muusika

847138h8149t24

Tere tulemast Eestisse! Suur uudis muusikamaailmas – Evestuse uus album on lõpuks väljas ning seda on välja andnud tunnustatud Inglise plaadifirma. See Eesti alternatiivroki bänd on võtnud maailma enda valdusse oma ainulaadse heliga ja sügavate sõnumitega. Album pakub kuulajatele kaasahaaravat muusikalist kogemust ning avab uksed uutele emotsioonidele ja mõtetele. Astu sisse Evestuse muusikamaailma ja avasta midagi erilist!

Reedel ilmus Ühendkuningriikide plaadifirma Armalyte Industries alt Eesti industriaalrokkari Evestuse album “Post Hate Teen Depression”.

Album põhineb 2019. aastal ilmunud lühialbumil “Post 18 Depression”, mille juba ilmunud lood said albumi jaoks uue miksi. Põhiliseks suunaks peab Evestus ikkagi industriaalrokki, aga kasutab enda sõnult täielikult ära loomingulist vabadust, mida žanr võimaldab.

“Post Hate Teen Depression” on esimene kolmest albumist, mis Evestusel Armalyte Industries alt ilmub. Kolmele albumile tehtud plaadilepingu teine album on planeeritud selle aasta sügisesse.

Eesti Raskemuusikaliidu looja ja juhatuse esimes Ott Evestus lisas, et sügisel ilmuv album on valmis juba 2022. aastast ning on oodanud õiget hetke ja plaadifirmat.

“Albumiga “Post Hate Teen Depression” saan ma läbi uue plaadifirma panna punkti ühele etapile Evestuse loomingus, võttes kokku viimase viie aasta singlid ja EP. Peale seda liigume edasi uue materjaliga juba sel sügisel ning sellele järgnev kolmas album on hetkel töös ja planeeritud 2025 aasta lõppu,” selgitas Evestus.

Kokkuvõttes on Evestuse uue albumi väljaandmine Inglise plaadifirma poolt suurepärane saavutus bändile ning samuti ka Eesti muusikamaastikule tervikuna. See annab neile võimaluse jõuda uute kuulajateni üle maailma ning tõestab nende muusikalise talenti ja töökust. Loodame, et see album toob neile rohkelt edu ja tunnustust ning aitab kaasa Eesti muusika populariseerimisele rahvusvahelisel tasandil. Julgeme öelda, et Evestus on valmis vallutama maailma lavasid ja südameid oma uue muusikaga.

Loe rohkem:  Eurosonicul astuvad tänavu üles Daniel Levi ja Kitty Florentine | Muusika

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga