Kohtla-Järvel Sompa linnaosas hukkus majapõlengus kaks inimest | Eesti

2279322h6336t24

Kohtla-Järvel, Sompa linnaosas aset leidnud traagiline majapõleng on tõstnud kogukonna ühise leina- ja kaastundeavalduse keskmesse. Kahjuks kaotasid selle õnnetuse tagajärjel kaks inimest oma elu ning kogu piirkond on šokis ja kurbusest murtud. Sellised traagilised sündmused panevad meid kõiki mõtlema elu haprusele ja selle hindamatule väärtusele. Loodame, et kohalikud ametiasutused suudavad selgitada selle kohutava õnnetuse põhjused ja tagajärjed ning aidata lõhkise südamega kogukonnal leinaprotsessis toetust leida.

Esmaspäeval kell 15.33 teatati häirekeskusele elumaja põlengust Kohtla-Järve linna Sompa linnaosas Oblika tänaval. Suitsu täis majast tõid päästjad välja kaks inimest, kelle elu päästa ei õnnestunud.

Majast tulevast suitsust teatas naaber, kelle koputuse peale maja ust ei avatud. Teatajal paluti majja mitte siseneda ja ennast ohtu mitte seada. Esimesena sündmuskohale jõudnud Jõhvi päästjad alustasid kohe suitsusukeldumise ja kustutustöödega.

Päästjad leidsid majast mehe ja naise, kellest üks oli juba hukkunud ning teise inimese elu kiirabi töötajatel päästa ei õnnestunud.

Päästetööd lõppesid kell 16.23. Põleng võis alguse saada hooletust suitsetamisest, täpsem põhjus selgub menetluse käigus.

Sel aastal on Eestis tulekahjudes hukkunud kokku 12 inimest.

See traagiline sündmus Kohtla-Järve Sompa linnaosas on meeldetuletuseks, kui kiiresti ja äkiliselt võib elu muutuda. Kahjuks kaotasime kaks inimest majapõlengus, mis on sügavalt kurb ja valus. Meie sügav kaastunne nende lähedastele ja sõpradele sel rasketel aegadel. On oluline, et kõik võtaksid tuleohutust tõsiselt ning teeksid kõik endast oleneva, et ennetada sarnaseid õnnetusi tulevikus. Laseme hukkunutel leinata rahus ja hoolega mälestada nende elu ja panust meie ühiskonda.

Loe rohkem:  Värska gümnaasiumi lapsed tähistasid vastlapäeva kelgu- ja tuubisõiduga | Eesti

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga