Kettaheite maailmameister asendas Gerd Kanteri Mart Olmaniga | Kergejõustik

2309388h41bft24

Estonia’s track and field world was set abuzz with excitement as the discus throwing world champion stepped in to replace Gerd Kanter in a thrilling turn of events. Mart Olman, the reigning world champion in discus throw, has taken over the spotlight, showcasing his skill and determination to compete at the highest level. With fans eagerly anticipating his future performances, Olman’s presence has injected a new energy into the sport of athletics in Estonia. Stay tuned as this talented athlete continues to defy expectations and make his mark in the world of track and field.

Äsja olümpiavõitja Gerd Kanteriga kaks ja pool aastat kestnud koostöö lõpetanud kettaheite maailmameister Kristjan Ceh jätkab karjääri Mart Olmani juhendamisel.

Tunamullu Eugene’is maailmameistriks kroonitud ja eelmisel aastal Sloveenia rekordi 71.86 peale viinud 25-aastane Ceh alustasid koostööd 2021. aasta sügisel, koostöö lõpust anti teada teisipäeval.

“Tahan teile teada anda, et Kristjan Ceh ja mina langetasime otsuse oma professionaalse koostöö lõpetada. See otsus tuleneb erimeelsustest lähenemises treeningmetoodikale,” lausus Pekingi olümpiavõitja ühismeedias kaks päeva tagasi.

Neljapäeval andis Ceh sotsiaalmeedias teada, et tema uueks treeneriks on Mart Olman, kelle seniseks nimekaimaks hoolealuseks on 2023. aastal Pariisis parakergejõustiku MM-il kuuenda koha saavutanud Egert Jõesaar.

Kettaheite maailmameistri andmine Mart Olmanile oli ootamatu pööre, kuid see näitab tema pühendumust ja võimekust selles spordialas. Olmanil on suur vastutus täita kui ta asendab Gerd Kanterit, kuid ma usun, et ta suudab seda rolli täita edukalt. Tulemused näitavad, et Eesti kergejõustiku tulevik on helge ja täis potentsiaali. Olman on näidanud ennast tugeva ja talendikana ning ma ootan huviga tema edaspidiseid saavutusi maailma kettaheite areenil.

Loe rohkem:  Õilme Võro teenis Tamperes esikoha, Miia Ott sai viga | Kergejõustik

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga