Kell 21.40 “Esimeses stuudios” Kaupo Rosin | Eesti

1777760h91d4t24

Tere tulemast! Kui olete huvitatud Eesti kultuurist, poliitikast ja ühiskondlikest küsimustest, siis olete õiges kohas. “Esimeses stuudios” kell 21.40 näete Kaupo Rosin’i, kes jagab oma mõtteid ja analüüsi Eesti hetkeolukorrast. See saade on suurepärane võimalus saada sisulist arutelu sündmuste ja teemadega, mis mõjutavad meie riiki. Olge valmis avastama uusi perspektiive ja sügavamaid teadmisi Eestist “Esimeses stuudios” kell 21.40!

“Esimeses stuudios” on teisipäeva õhtul külas välisluureameti peadirektor Kaupo Rosin.

Vene armee kasvab ja ründevõime Eesti piiril suureneb. Täistuuridel töötava sõjatööstuse najal jätkub ühiskonna militariseerimine kõikidel tasanditel, märgib välisluureameti aastaraamat. Mida näevad luurajad idapiiri taga, räägib välisluureameti peadirektor Kaupo Rosin.

“Esimene stuudio” algab ETV-s kell 21.40. Saatejuht on Johannes Tralla.

Kokkuvõttes võib öelda, et “Esimeses stuudios” Kaupo Rosin oli informatiivne ja huvitav saade, kus arutati olulisi teemasid Eesti ühiskonnas. Rosini juhtimisel käsitleti mitmeid aktuaalseid probleeme ning külalistega arutati erinevaid vaatenurki ja lahendusi. Saade pakkus sügavamat arusaamist Eesti poliitikast, majandusest ja kultuurist ning pakkus vaatajatele kaasahaaravat ja harivat sisu. Kindlasti tasub jälgida “Esimest stuudiot” tulevikus, et olla kursis Eesti ühiskonna arengutega.

Loe rohkem:  Karis Iraagis: Eesti toetab Iraagi julgeolekut | Eesti

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga