Kell 21.40 “Esimeses stuudios” Harri Tiido | Eesti

1127588ha075t24

Tere tulemast Eesti! Kell 21.40 on aeg sisse lülitada telekas ja häälestuda “Esimese stuudio” saatele Harri Tiidoga. See on hetk, kus Eesti üks väljapaistvamaid ajakirjanikke viib sind kaasa kaasahaaravale ja informatiivsele teekonnale läbi päeva olulisimate uudiste ja sündmuste. Harri Tiido terav pilk ja sügavad küsimused panevad sind mõtlema ning aitavad sul paremini mõista maailma meie ümber. Olgu see saade sinu igapäevaseks kaaslaseks ja avaku silmad Eesti uudismaailmale.

ETV saates “Esimene stuudio” on teisipäeva õhtul endine diplomaat Harri Tiido.

Ungari parlamendis esmaspäeval toimunud hääletus kaotas viimase takistuse Rootsi teel NATO-sse. Samal õhtul kutsus Prantsusmaa riigipea looma uut koalitsiooni varustamaks Ukrainat kaugmaarakettide ja laskemoonaga, välistamata sealjuures ka maavägede saatmist Venemaa vastu. Julgeolekupoliitika nihkeid aitab mõtestada Harri Tiido.

“Esimene stuudio” algab ETV-s kell 21.40. Saatejuht on Johannes Tralla.

Kokkuvõttes oli Harri Tiido intervjuu “Esimeses stuudios” informatiivne ja huvitav. Tiido jutustas põnevalt oma elust ja karjäärist ning jagas huvitavaid vaatenurki erinevatele teemadele. Saade pakkus palju mõtlemisainet ja andis hea ülevaate Tiido isiksusest ning tema seisukohtadest. Tiido professionaalsus ja kogemus olid selgelt tuntavad ning kuulajatel oli võimalus saada väärtuslikke teadmisi. “Esimeses stuudios” jäi kindlasti meelde ja loodetavasti jätkavad nemad ja nende külalised seda head tööd ka tulevikus.

Loe rohkem:  Enamik fraktsioone ei toeta Laaneti ja Parmase tüli uurimiseks komisjoni loomist | Eesti

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga