Kell 20 “Impulss”: kuidas ohjeldada netikelme? | Eesti

2304057h328ft24

Tere tulemast Eestisse ja kell 20 Impulssile, kus küsime: kuidas ohjeldada netikelme? Küberjulgeolek on tänapäeva ühiskonnas üha olulisem teema ning me kõik peame teadlikult panustama, et kaitsta end ja oma andmeid internetis. Impulss pakub platvormi arutada, kuidas kaitsta end küberohtude eest ning jagada praktilisi nõuandeid turvalisema veebikasutuse tagamiseks. Astu sisse ja saa osa kasulikust ja olulisest arutelust!

ETV saate “Impulss” seekordse saate stuudioarutelu keskendub sellele, kuidas investeerimiskelmid osavalt tehnoloogiat ära kasutavad ja miks politsei käed jäävad petiste tabamiseks sageli lühikeseks.

Sel teemal arutavad stuudios investor Kristi Saare, Põhja prefektuuri kriminaalbüroo juht Urmet Tambre, tehnoloogiaajakirjanik Jakob Rosin ja SEB turbejuht Kätlin Kukk.

“Impulss” algab ETV-s kell 20. Saatejuhid on Uljana Kuzmina ja Anna Pihl.

Kokkuvõttes näib, et kell 20 saates “Impulss” arutleti olulisel teemal, kuidas ohjeldada netikelme. Olles üks küberjulgeoleku eest seisvaid riike, on oluline, et Eesti arendaks edasi meetmeid ja poliitikaid, mis aitaksid võidelda küberkuritegevuse vastu ja kaitsta oma elanikke internetis. Diskussioon näitas vajadust teavitada ja harida inimesi ning tõsta teadlikkust võimalike ohtude ja petuskeemide suhtes. Üheskoos saame luua turvalisema digikeskkonna ja tagada, et meie andmed ja privaatsus on kaitstud.

Loe rohkem:  Fotod ja video: vabariigi aastapäeva paraad Tallinnas Vabaduse väljakul | Eesti

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga